ایسنا/ایلام فرماندار مهران گفت:آبرسانی از شهر مهران تا پایانه که جزء مصوبات سفر ریاست جمهوری بود با اعتبار ۸۵ میلیارد تومان به شکل صد در صد انجام شده و برای ۵۳ دستگاه آبسردکن با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان در مسیر حرکت زوار و در پارکینگ‌ها زیرساخت‌های لازم انجام شده است.
«علی‌عباس شفیعی» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:  ۷۴ کیلومتر جاده چهاربانده تا مرز مهران آماده بهره برداری است و در ۸ کیلومتر کنجان‌چم به سمت مهران پیمانکار مشغول به کار است که به شکل اضطراری در ایام اوج اربعین استفاده خواهد شد.
وی با بیان اینکه آبرسانی از شهر مهران تا پایانه که جزء مصوبات سفر ریاست جمهوری بود با اعتبار ۸۵ میلیارد تومان به شکل صد در صد انجام شده و برای ۵۳ دستگاه آبسردکن با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان در مسیر حرکت زوار و در پارکینگ‌ها زیرساخت‌های لازم انجام شده است، تصریح کرد: در دسترسی مواکب و مردم به آب، برق و گاز هیچ مشکلی وجود ندارد و تصفیه خانه فاضلاب مهران با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار و ۳۹ درصد پیشرفت در حال انجام است و پست ۳۲ مگاواتی برق با اعتبار ۵۵ میلیارد تومان به ظرفیت مهران افزوده شده است.
فرماندار مهران ادامه داد: برای روشنایی مناسب و پایش ۲۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده و ۱۲ کیلومتر انسداد مرزی در ضلع غربی پایانه با ۳۵ میلیارد تومان انجام شده و ساختمان قرارگاه اربعین برای استقرار همه دستگاههای امنیتی و اجرایی با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان در حال تکمیل است.
شفیعی گفت: محصورسازی پارکینگ اربعین، پایش تصویری، ایجاد یک مسجد، ساخت دستشویی، لاین بندی و ایجاد تجهیزات آبسردکن و… با ۶.۵ میلیارد تومان اعتبار انجام و به پایانه برکت ۲۴ هکتار اضافه شده که ظرفیت استقرار ۶۰۰۰ اتوبوس در آن وجود داشته باشد و سیستم صوتی از شهر مهران تا پایانه با اعتبار یک میلیارد تومان راه‌اندازی شده است.
وی تاکید کرد: ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی و اداری، زائرسرا، مدارس و ورزشگاه‌ها جهت اسکان در ایام اربعین پایش شده و برای رفع نقص و تجهیز آنها برآوردهای لازم انجام شده است.
انتهای پیام

source

توسط postbin