رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۱۶ نفر از عاملان اصلی درگیری در میدان تره بار جنوب تهران با اقدام به موقع پلیس خبر داد و گفت: در این خصوص سه باب مغازه پلمپ شد.
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در خصوص یک فقره درگیری در میدان تره بار جنوب تهران در خرداد ماه سال جاری و انتشار گسترده کلیپ این درگیری به تازگی در فضای مجازی، توضیحاتی را در تشریح این خبر بیان کرد.
وی گفت: به محض وصول خبر تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد رسیدگی به موضوع را بر عهده گرفتند و سریعاً به محل اعزام که به محض حضور در محل، درگیری تعدادی از کسبه و کارگران شاغل در محل را مشاهده که سریعاً وارد عمل شدند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه عاملان درگیری با رؤیت و حضور پلیس به سرعت متواری شده و محل را ترک کردند ادامه داد: مأموران با همکاری پایگاه دهم پلیس امنیت سریعاً در محل اقدامات قانونی لازم را انجام و در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مشخصات عاملان اصلی درگیری را شناسایی کردند.
موقوفه‌ای افزود: با اخذ مجوز قضائی در یک عملیات منسجم و ضربتی ۱۶ نفر از عاملان اصلی درگیری را دستگیر کردند و در این خصوص سه باب مغازه به دستور قضائی پلمپ شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin