نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در مورد راه اندازی پارک آبی آزادگان توضیخاتی ارائه کرد.
به گزارش ایسنا،‌ علیرضا نادعلی در ادامه سلسله بازدید های طرح «چهارشنبه های فرهنگی» به منطقه 15 رفت و  از مجموعه فرهنگی، تفریحی و ورزشی پارک آبی آزادگان که چند سال متروکه مانده بود و اکنون در دسترس عموم قرار ندارد، بازدید کرد و گفت: مجموعه پارک آبی آزادگان از جمله مجموعه‌هایی است که در اختیار سازمان ورزش شهرداری تهران قرار دارد. می توان این پارک آبی را از نخستین مجموعه های ورزشی دانست که در کشور فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی افزود:  این مجموعه ورزشی-تفریحی سال‌هاست که استفاده نشده است و سازمان ورزش شهرداری تهران در تلاش است مجددا این مجموعه را احیا کند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: می توان با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت مجموعه ورزشی-تفریحی پارک آبی آزادگان را احیا کرد؛ لذا امیدواریم با حل موانع حقوقی، بار دیگر این مجموعه فعالیت خود را آغاز کند.
نادعلی با اشاره به علت تعطیلی مجموعه پارک آبی آزادگان گفت: فرسودگی تاسیسات این مجموعه یکی از دلایل تعطیلی پارک آبی آزادگان است که قابلیت رسیدگی دارد و با طراحی جدید می‌تواند آغاز به کار کند.
بنابر اعلام دفتر این عضو شورای شهر، وی ادامه داد: در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی این توقع را از سازمان ورزش شهرداری تهران داریم که هرچه سریع‌تر نسبت به آغاز به فعالیت این مجموعه اقدامات لازم را انجام دهد.
حسین اوجاقی – رییس سازمان ورزش شهرداری تهران نیز گفت: تلاش کردیم با همکاری بخش‌های مختلف تا ابتدای تابستان، این مجموعه فعالیت خود را مجدد آغاز کند اما متاسفانه این اتفاق صورت نگرفت.
وی افزود: امیدواریم بتوانیم با همکاری بخش خصوصی، فعالیت این مجموعه به زودی از سر گرفته شود.
در ادامه علیرضا نادعلی از قسمت های مختلف پردیس بانوان منطقه ۱۵ بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت: توجه به پروژه های ویژه بانوان یکی از مواردی است که مدیریت شهری تهران در دوره ششم پیگیری می‌شود؛ یکی از مکان های تفریحی در شهر تهران پردیس بانوان منطقه ۱۵ است که یکی از بزرگترین بوستان های شهر تهران می باشد که در زمینه ارائه خدمات به بانوان شهر تهران فعالیت دارد.
وی افزود: شهرداری منطقه ۱۵ تهران در زمینه حفظ و نگهداری تاسیسات این بوستان فعالیت خوبی داشته است و این مجموعه ظرفیت خوبی برای ارائه خدمات به بانوان شهر تهران دارد.
در ادامه مهدی صباغ – شهردار منطقه ۱۵ نیز گفت: یکی از قسمت های  بوستان بانوان استخر داخل این مجموعه است که به دلیل کرونا و مشکلات اورهال تاسیسات تعطیل شده است. تلاش می شود ظرف دو تا سه ماه آینده مجدد فعالیت خود را آغاز کند.
وی افزود: در مجموعه بوستان بانوان، زمین فوتبال، سالن بدنسازی، کتابخانه و سایر مجموعه های تفریحی وجود دارد که به زودی با مستقر شدن سرمایه‌گذار می‌توان از ظرفیت کامل این مجموعه‌ها استفاده کرد.
انتهای پیام

source

توسط postbin