خرم‌آباد- نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران از برگزاری همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی لرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، حسین سلاح ورزی شامگاه چهارشنبه در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به برگزاری همایش فرصت‌های اقتصادی لرستان در بخش‌های مختلف اظهار داشت: در این راستا جلسات متعددی با حضور معاون اقتصادی استانداری لرستان برگزار شده است.
وی با بیان اینکه برای برگزاری این همایش در سطح ملی پیگیری‌هایی صورت گرفته است افزود: سرمایه گذاران و تأمین کنندگان مالی که در سطح ملی و بیرونی قرار است به اثر بخش شدن این همایش کمک کنند، شناسایی شده اند و با تعداد زیادی از آنها مذاکرات لازم و اولیه صورت گرفته است.
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر اینکه همچنین طیف گسترده‌ای از لرستانی هایی که در بخش خصوصی، بانک‌ها و نهادهای مالی حضور دارند نیز شناسایی شده اند گفت: امیدواریم همه اینها بعد از نهایی شدن پروژه‌های قابل عرضه در همایش، بتوانند در این حوزه کمک کنند و جریانی برای تأمین مالی و سرمایه گذاری برای پروژه‌های بزرگ استان و همچنین ایجاد اشتغال و ارزش افزوده در لرستان فراهم شود.
سلاح ورزی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در این جلسه از دستگاه‌های مختلف دعوت به عمل آمده تا چارچوب اصلی از نظر زمان و چگونگی اجرای همایش و همچنین نهایی کردن پروژه‌هایی که ضرورت دارد مطرح شوند، تدوین شود افزود: خوشبختانه امسال در استان اعتبارات خوبی را در قالب تبصره ۱۸ و سایر منابع برای طیفی از پروژه‌ها در نظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: هدف ما این است که پروژه‌های کوچک و متوسطی را که امکان تأمین مالی از تبصره ۱۸ دارند را در مسیر خود پیگیری کنیم و بیشتر تمرکز خود را روی پروژه‌ها و مگا پروژه‌هایی که نیاز به تأمین مالی در سطوح بالاتر را دارد بگذاریم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin