ایسنا/بوشهر فرمانده سپاه استان بوشهر گفت: کشف حقایق و نهراسیدن از تهدیدات از جمله ویژگی های خبرنگاران است و در واقع این قشر، دوربین حقیقت یاب جامعه و مردم هستند.
علی رزمجو روز یکشنبه در آیین روز خبرنگار اظهار کرد: نقش خبرنگاران در اطلاع رسانی، نقشی حیاتی است و خبرنگاران بر اساس احساس مسئولیت در ترویج اطلاعات صحیح، وقایع را در سطوح مختلف منعکس می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران با قلم و دوربین خود به ثبت وقایع روز می‌پردازند تا در زمان حال و آینده، تاریخ، هویت و ویژگی‌های انقلاب اسلامی به درستی ترسیم شود.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عنوان کرد: کشف حقایق و نهراسیدن از تهدیدات از جمله ویژگی‌های این قشر از جامعه است و در واقع خبرنگاران، دوربین حقیقت یاب جامعه و مردم هستند.
رزمجو با اشاره به سختی‌های شغل خبرنگاری گفت: خبرنگاری یکی از سخت‌ترین مشاغل دنیا محسوب می‌شود و باید در جنبه‌های مختلف وقایع اعم از سیاسی، اجتماعی، اقتصادی حضوری فعال داشته باشد و با دانش خود به تجریه و تحلیل آن‌ها بپردازد.
وی اظهار کرد: علیرغم تمام سختی‌ها و چالش‌ها و تنوع خبرها، خبرنگاران این حرفه را با لذت دنبال می‌کنند.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: خبرنگاران زبان گفتگوی مسئولین و مردم هستند و با تلاش و خستگی ناپذیر، در حوادث و رویدادهای گوناگون کشور و استان، برای رضای خدا و خدمت به بندگان خدا نسبت به وظایف خود خدمت رسانی می‌کنند.
رزمجو افزود: شایسته است تا مسئولین، به هر شکل ممکن مشکلات حرفه خبرنگاری و شخص خبرنگاران را مورد توجه قرار دهند و این قشر خدمتگزار که در شرایط سخت، سیلاب، زلزله، گرما و سرما در حال تلاش برای مردم است حمایت بیشتری کنند.
وی یادآور شد: اکنون دستاورد بزرگی به نام امنیت داریم و قلم خبرنگاران نیز می‌تواند در امتداد این مسیر فعالیت داشته باشد.
انتهای پیام

source

توسط postbin