شوشتر- مدیر آبفای شهرستان شوشتر گفت: ۱۹۷ انشعاب غیرمجاز آب در این شهرستان شناسایی شده است.
محمود ناصر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با بررسی‌های واحد اجراییات اداره آبفای شهرستان شوشتر در مرداد ماه سال جاری تعداد ۱۹۷ انشعاب غیرمجاز در این شهرستان شناسایی شد.
وی با اشاره به اینکه بازرسی‌ها تا پایان سال ادامه دارد، افزود: از این ۱۹۷ انشعاب غیر مجاز آب حدود ۶۷ اشتراک در خود شهر شوشتر است.
ناصر ادامه داد: ۲۵ انشعاب خانگی و تجاری و ۱۵ انشعاب از روی خط انتقال آب در بخش میان آب، ۲۵ اشتراک خانگی و تجاری در شهر سرداران، ۲۷ اشتراک در شهر شرافت و ۳۸ اشتراک خانگی و تجاری در شهر گوریه که همگی غیرمجاز هستند، شناسایی شدند.
وی بیان کرد: با توجه به چالش‌های آبی پیش رو و مصرف بالای آب به دلیل گرمای هوا و همچنین اقداماتی غیرمجازی که باعث افت فشار آب می‌شود، خسارت‌های زیادی را برای اداره آبفای شهرستان شوشتر ایجاد می‌کند.
مدیر آبفای شهرستان شوشتر افزود: کسانی که چنین اقداماتی انجام دادند توسط اداره آبفای شهرستان شوشتر شناسایی و پس از تشکیل پرونده نیز به مراجع قضائی معرفی می‌شوند.
وی گفت: از همشهریان در خواست می‌شود در صورت مشاهده همچنین اقداماتی، تخلفات را به اداره آب و فاضلاب شهرستان شوشتر اطلاع دهند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin