ایسنا/قزوین امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه اصلاح درونی در دادگستری استان قزوین آغاز شده است، گفت: کسانی که برای انجام وظایف خود مطالبات نامشروع داشتند مجازات خواهند شد و از این دست مشکلات در حال برطرف شدن است و امیدواریم با قاطعیت و جدیّت انتقام مردمی که به آن‌ها ظلم شده است، گرفته شود.
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چهارم شهریور که در مسجدالنبی (ص) برگزار شد، اظهار کرد: در حال سپری کردن هفته دولت هستیم، خدمات دولت جمهوری اسلامی را ارج می نهیم، ما دو نگاه به خادمان دولت کریمه داریم، یک نگاهمان نگاه طلبکارانه است، طبیعی است نیازهای جامعه را دولت باید برطرف کند اما باید معرفت هم همراه این طلبکاری باشد، معرفت این است که وقتی طلبکار می‌شویم، بابت طلب‌هایی که برآورده می‌شود سپاسگزار باشیم.
وی خاطرنشان کرد: همه از شرایط آب مردم منطقه آبیک خبر داشتند، مردم این منطقه باید می‌رفتند با دبه از چاه‌های مرغداری‌ها و گاوداری‌ها آب می‌آوردند که همان هم معلوم نبود سالم باشد، اکنون الحمدلله به برکت خدماتی که دست اندرکاران دولت زحمت کشیده‌اند با سرعت عملیات جهادی انجام شد و بهترین آب به این شهر رسید.
همواره مطالبات مردم را پیگیری می‌کنیم
امام جمعه قزوین بیان کرد: بنابراین باید انتقادمان را به موقع به گوش مسئولان برسانیم و طلب مردم را از دولت پیگیری و یادآوری می‌کنیم اما آن جایی که باید تشکر کرد و خداقوت گفت را اگر فراموش کنیم، زندگی و کارمان بی‌برکت می‌شود و بی‌معرفت می‌شویم، هیچ کس دوست ندارد بی‌معرفت شود، آدم بامعرفت در مقابل خوبی‌ها باید وظیفه خود را انجام دهد، البته نباید تملق‌گویی کنیم، چون تملق‌گویی پسندیده نیست، در کنار آن بی‌معرفتی هم پسندیده نیست.
وی تصریح کرد: اکنون دولت جدید، انقلابی، مردمی و متدیّن می‌بایستی در جلب اعتماد مردم بکوشند و این جلب اعتماد مردم موجب پیشرفت در کارها و رضای خداوند است.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به اینکه ایجاد تحول در قوه مجریه هم از نظر ساختاری و هم از نظر نیروی انسانی ضروری است، گفت: این مهم نیازمند کار مطالعاتیِ زمان‌بر است و بایستی جزو برنامه‌ها باشد. اگر این امر محقق شود در بخش نیروی انسانی مردم نباید کسانی که اهل کار و خدمت نیستند را در رأس امور ببینند و این قدم بزرگی برای تحولات در قوه مجریه است.
آیت‌الله عابدینی با تأکید بر اینکه اصلاح درونی در دادگستری استان قزوین آغاز شده است، گفت: کسانی که برای انجام وظایف خود مطالبات نامشروع داشتند مجازات خواهند شد و از این دست مشکلات در حال برطرف شدن است و امیدواریم با قاطعیت و جدیّت انتقام مردمی که به آن‌ها ظلم شده است، گرفته شود.
انتهای پیام

source

توسط postbin