ایسنا/ایلام در هفتمین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام طرح‌های متعددی در شهرستان ایوان افتتاح شد.
مجتمع گاوداری شیری ۵۰ رأسی در سراب ایوان افتتاح شد
دکتر «شهریار عباسی» معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام امروز سه شنبه ۸ شهریور ماه و در هفتمین روز از هفته دولت به شهرستان ایوان سفر کرد و در اولین برنامه، یادمان شهدای گمنام شهر ایوان عطر افشانی و غبار روبی شد.
این طرح با عاملیت بانک کشاورزی و ۳ میلیارد تومان اعتبار به مساحت چهار هزار و ۴۰۰ متر با اشتغالزایی سه خانوار و تولید روزانه ۱۵۰۰ لیتر شیر امروز افتتاح شد.
بخشی از منابع تأمین اعتبار مالی این طرح از تسهیلات تبصره ۱۸ و بخشی نیز از ماده ۵۲ است.
افتتاح پروژه آسفالت معابر شهر ایوان
این پروژه در مجموع به متراژ ۵۸ هزار متر مربع، جذب قیر یارانه‌ای به میزان ۳۶۸ تن و جذب قیر بافت فرسوده به میزان ۲۰۰ تن با اعتباری بالغ بر ۷۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در هفته دولت افتتاح شد.
گفتنی است، تا پایان سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۱۰۰ هزار مترمربع از معابر ایوان آسفالت می‌شود.
افتتاح ۹ پروژه توزیع برق شهرستان ایوان با اعتبار ۱۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در هفته دولت
این پروژه ها شامل اصلاح و بهینه کامل تعداد ۵ روستای بخش زرنه شامل شاله شوری، نهرخان سفلی، نرگسی، جوب شریف و چغا ماهی با اعتبار ۵۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال، تبدیل سیم به کابل و اصلاح ۲۳ کیلومتر شبکه فشار ضعیف شهر ایوان با اعتبار ۴۹ میلیارد ریال، تامین برق محدوده های فرهنگیان فاز ۳ و خیابان کمیته امداد با اجرای شبکه فشار ضعیف با اعتبار ۴ میلیارد ریال و نیز برق رسانی به روستاهای درگه و محدوده شهرک جدیدالاحداث اندیشه و مدرسه روستای گاوسوار با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.
براساس این گزارش، با بهینه سازی برق ۵ روستای بخش زرنه ایوان، تعداد ۴۰ خانوار از این خدمت بهره‌مند می‌شوند.
مجموع اعتبار پروژه های قابل افتتاح توزیع برق در شهرستان ایوان به مناسبت هفته دولت مبلغی بالغ بر ۱۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است.
افتتاح ساختمان الحاقی مرکز خدمات جامع سلامت بخش زرنه
ساختمان الحاقی مرکز خدمات جامع سلامت به عنوان یک طرح توسعه ای تجهیز و در زمینی به مساحت ۱۴۰ متر با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی از امروز مورد استفاده عموم مردم این بخش قرار می گیرد.
همچنین در ادامه این برنامه، آیین رونمایی از یک دستگاه آمبولانس کلاس C پایگاه فوریت های پزشکی زرنه به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال رونمایی شد.
انتهای پیام

source

توسط postbin