فرض كنيد با يك دوربين و ضبط صوت مخفي به تحريريه رسانه‌هاي ضدانقلاب فارسي زبان مي‌رويم تا ببينيم سردبير خبر ، گزارش و تحليل وقتي صبح وارد تحريريه مي شود ، «دستور كار» روزانه مجريان ، خبرنگاران و گزارشگران را چگونه و براساس چه محورها و دستورالعمل هایی ابلاغ مي‌كند؟
مي‌شود حدس زد در فضاي تحريريه BBC ، راديو آمريكا ، ايران اينترنشنال و … كه من نام آنها را رسانه‌هاي هفت‌خط مي‌نامم چه مي‌گذرد؟
1- تاب‌آوري ذهني مردم را با دروغ‌هاي گوبلزي به هم بريزيد و بگوييد به چي فكر كنند و چگونه فكر كنند؟
سؤال يك خبرنگار؛ «به چي فكر كنند و چگونه فكر كنند» را ما تعيين مي كنيم.
اما به چي فكر نكنند ، چيست كه نبايد به آن نزديك شود؟
پاسخ سردبير : مردم نبايد به سه چيز فكر كنند الف: تاريخ
ب: انسان 
ج : فلسفه خلقت و هستي
اين سه مقوله خطرناك ، آنها را به دام تفكر پيامبران و مصلحان ديني مي اندازد.
از فكر كردن به اكنون باز مي‌دارد و به ابديت مي‌انديشند . ما نبايد اجازه بدهيم مردم به اين سه مقوله فكر كنند.
2- فرهنگ ديني و فرهنگ سياسي را با دو قطبي‌هاي موهوم هدف بگيريد نبايد مردم به وحدت و همگرايي سياسي و اجتماعي برسند.شناخت آنها را از آنچه ، در خارج از ذهن آنها مي‌گذرد مختل كنيد.
3- اختلال در دريافت‌هاي ذهني مردم را از طريق دور كردن آنها از سبك زندگي ديني با «حيازدايي» كليد بزنيد. مقوله زن ، نوع شادي مردم، يك راه ورود به اين اختلال است. سوژه رفتن زنان به ورزشگاه‌ها ، حجاب اجباري، لغو كنسرت‌ها و… كليد ورودبه مسئله اخلال در ذهنيت مردم است.
تيتر اخبار ،  گزارشات و تحليل‌هاي خود را روي اين سوژه‌ها ببنديد.
4- ولنگاري در فضاي مجازي را ترويج كنيد.بحث قداست «گردش آزاد اطلاعات» به ما اجازه مي‌دهد «قداست‌زدايي از دين و ارزش‌ها» را براي اعتبارزدايي رهبران مذهبي و ديني عملياتي كنيم .هركس در برابر اين رويكرد ايستاد، بگوييد ؛ آزادي از دست رفت ، آزادي بيان و قلم خدشه‌دار شد … .
مردم بايد احساس خفقان كنند تا بشود جمهوري اسلامي را متهم به استبداد كرد.
بدون ترويج اين احساس نمي شود مقوله «اخلال ذهني مردم نسبت به مشروعيت نظام» را پيش برد.
تاب آوري ذهني مردم را بايد به هم ريخت براي اين كار به اندازه كافي سوژه هست.
رسانه هاي اصلاح‌طلب در داخل كدهاي آن را برايمان ارسال مي‌كنند.
5- سلبريتي‌ها را تقويت، تبليغ و ترويج كنيد هرچقدرآنها را بزرگ كنيد علما و روحانيون به حاشيه رانده مي‌شوند.زدن مرجعيت و مدرسان حوزه‌ها به‌ويژه علماي اخلاق وعرفان يك سيبل ثابت ماست.حيات آنها، حتي نفس‌كشيدن آنها در فضاي سياسي و اجتماعي ايران نشان مي دهد دين زنده است و مردم مي خواهند اخلاقي زندگي كنند.
فراموش نكنيد ؛  تيتر ؛
«مردم از دين برگشته اند»
«مردم از حكومت ديني بيزار هستند»
«مردم از دخالت دين در سياست ناراضي هستند»
دال مركزي گفتمان غرب عليه جمهوري اسلامي است.
6- قهرمانان ملي ، مجاهدان في سبيل‌الله ، شهداي 8 سال جنگ عراق عليه ايران ، شهداي مدافع حرم و …را تخريب كنيد آنها مقوّم اتحاد ملي و انسجام اسلامي و از همه مهمتر مقوّم جبهه مقاومت در منطقه هستند از هر فرصتي براي زدن آنها استفاده كنيد. رهبران جنبش سبز در ايران به ما در اين معركه كمك مي كنند.
7- نبايد دموكراسي در ايران پا بگيرد. نبايد دولت و نهادهاي قانوني نظام را پايدار و باثبات نشان دهيم. از هر خبر و گزارش و اتفاقي در ايران براي تزلزل حاكميت بايد بهره برد. چه سيل باشد؟ چه زلزله؟ و چه آتش‌سوزي و يا هر اتفاق ديگر ، فرصت را در اين حوادث غنيمت بشماريم.
***
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت فرمودند:« مهمترین توفیق دولت زنده کردن امید و اعتماد در مردم است.» و نیز فرمودند:« دولت در وسط میدان مسئول خدمت رسانی است.» 
رسانه های هفت خط در ادامه جنگ شناختی،‌«امید» و «اعتماد» مردم را هدف قرار داده اند. آنها رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت را در وسط میدان خدمت تحمل نمی کنند. 
رئیسی با هوشمندی در حال عبور از منطقه مین گذاری شده  رسانه های هفت خط  دشمن است. باید او را در این عبور یاری کرد.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source

توسط postbin