در حال حاضر این آژانس پکیچ های متنوعی را برای مسافرانی که قصد تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ را دارند آماده کرده که در ادامه با آن بیشتر آشنا می شوید.
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، از آنجا که بازی‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ که بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال است از تاریخ ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در قطر برگزار خواهد شد، آژانس‌های هواپیمایی مختلف خدمات متنوعی را برای مسافران ارائه داده‌اند، در این میان یکی از شرکت‌ها به اسم شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری ماکان سفر جهان با برند تجاری یابکس و با تکیه بر سه دوره برگزاری موفق تورهای جام جهانی، پکیج‌های جام جهانی قطر را برای علاقمندان تهیه دیده است. این شرکت تجربه برگزاری تورهای جام جهانی فدراسیون فوتبال و هیئت‌های فوتبال را هم در کارنامه خود داراست و همچنین در جام جهانی روسیه به عنوان تنها آژانس جهت اجرای تور جام جهانی، موفق به دریافت تقدیرنامه از رئیس فدراسیون فوتبال شده است.
در حال حاضر این آژانس پکیچ های متنوعی را برای مسافرانی که قصد تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ را دارند آماده کرده است. برای مثال پکیج‌های لوکس VIP و پکیچ های اقتصادی که هرکدام شامل چهار نوع پکیج مختلف از جمله پکیج بازی اول ایران (ایران انگلیس)، پکیج بازی دوم ایران (ایران ولز)، پکیج بازی سوم ایران (ایران آمریکا) و پکیج سه بازی ایران می‌شوند که شروع قیمت این پکیج ها از ۸۷ میلیون تومان است و در ادامه به معرفی نمونه‌ای از این پکیج ها خواهیم پرداخت:
پکیج ارزان اقتصادی تمام بازی‌های ایران (۱۱ روز)؛ ۲۹ آبان لغایت ۹ آذر
پروازهای این پکیج با شرکت هواپیمایی ایرانی و محل اقامت آن شامل ۱۰ شب و ۱۱ روز در هتل چهار ستارهAl Doha Al Jadeeda است. آپارتمان‌های الجدیدا دوحه مجموعه‌ای از ساختمان‌های نوساز هستند که این آپارتمان‌ها به استادیوم‌های الثومامه و الجنوب نزدیک است. تعدادی از مکان‌های گردشگری دوحه مانند بازار سوق واقف، مشایرب، ناحیه وست بی، موزه ملی قطر و … در نزدیکی این محل قرار دارند.
خدمات این تور شامل موارد زیر می‌شوند:
بلیط هواپیما رفت و برگشت با پرواز ایرانی
۱۰ شب و ۱۱ روز اقامت در هتل در دوحه
ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هتل و بالعکس
اخذ ویزا یا کارت هواداری (FAN ID)
بیمه مسافرتی در طول بازی‌های جام جهانی
پکیج VIP تمام بازی‌های ایران (۱۱ روز)؛ ۲۹ آبان لغایت ۹ آذر
این پکیج شامل بلیط‌های VIP هر سه بازی ایران با انگلستان، ولز و آمریکا است، پروازهای این پکیج با شرکت هواپیمایی قطر ایرویز و محل اقامت آن هتل پنج ستاره لوکس Al Najada by Tivoli است.
تور جام جهانی ماکان سفر جهان با برند یابکس
خدمات این تور شامل موارد زیر می‌شوند:
بلیط هواپیما رفت و برگشت با قطرایرویز
۱۰ شب و ۱۱ روز اقامت در هتل در دوحه
ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هتل و بالعکس
بلیط VIP تماشای بازی در استادیوم‌ها
ترانسفر اختصاصی رفت و برگشت به استادیوم
اخذ ویزا یا کارت هواداری (FAN ID)
پذیرایی پیش از بازی و پس از بازی در استادیوم
بیمه مسافرتی در طول بازی‌های جام جهانی
برنامه‌ی بازی‌های ایران در جام جهانی قطر ۲۰۲۲
براساس قرعه‌کشی فیفا در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۱، تیم ملی ایران باید در گروه B جام جهانی قطر بازی کند که در ایران گروه با تیم‌های انگلستان، آمریکا و ولز همبازی است. بنابراین کارشناسان ما با برنامه ریزی دقیق و با به کاری گیری تجربه برگزاری ۴ دوره جام جهانی، بهترین برنامه سفر را در قطر برای تماشای بازی‌ها و دیدنی‌ها و جاذبه‌های گردشگری قطر در نظر گرفته‌اند:
ایران – انگلستان، ورزشگاه خلیفه در شهر الریان؛ (۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰)
شما ۲۹ آبان یعنی یک روز زودتر از بازی اول به شهر دوحه می‌رسید که زمان کافی برای استراحت و مستقر شدن داشته باشید در ۳۰ آبان ماه صبح روز بازی صبحانه هتل را میل کرده و با ترانسفر اختصاصی به سمت ورزشگاه خلیفه الریان برای تماشای بازی می‌روید.
ایران ولز، ورزشگاه احمد بن علی در شهر الخور؛ (۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰)
دقیقاً چهار روز بعد از بازی اول ایران با ترانفسر داخلی به برنامه‌ی گشت و گذار یابکس در شهر الخور بپیوندید و در این شهر زیبا از هوای پاییزی و آفتاب دلچسب قطر استفاده کنید و از فروشگاه‌ها صنایع دستی سوغاتی‌های زیبا و به یادماندنی بخرید و از رستوران‌های عربی لذت ببرید اما یادتان باشد کم کم خود را برای تماشای بازی ایران و برنده پلی آف اروپا در روز ۴ آذر ماه آماده کنید. در روز بازی دوم ایران بعد از آنکه صبحانه هتل را میل کردید، مطابق برنامه با ترانسفر ویژه یابکس و به همراه راهنمای فارسی زبان به ورزشگاه احمد بن علی برای دیدن بازی ایران و ولز می‌روید.
ایران آمریکا، استادیوم الثمامه درشهر دوحه؛ (۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰)
بازی سوم در شهر دوحه برگزار می‌شود، مسافران تور جام جهانی به همراه لیدر فارسی زبان از دیدنی‌های دوحه بازدید می‌کنند و خود را برای یک بازی دل‌انگیز تیم ملی در استادیوم الثمامه دوحه آماده می‌کنند. لذا در روز ۸ آذر ماه بعد از میل صبحانه در هتل‌، با ترانسفر اختصاصی به ورزشگاه الثمامه وارد می‌شوید تا از تماشای آخرین بازی ایران با آمریکا لذت ببرید.
ویزای قطر برای جام جهانی
چنانچه پاسپورت و کارت هواداری داشته باشید، نیاز به ویزای قطر نخواهید داشت. همین طور در هنگام ورود به ورزشگاه باید با خود بلیط مسابقه، کارت هواداری و پاسپورت را داشته باشید.
مدارک لازم برای کارت هواداری قطر
تست منفی PCRبا اعتبار ۷۲ ساعت
شماره بلیت استادیوم تایید شده از طرف فیفا
به همراه داشتن کارت واکسن (فایزر، مدرنا و آسترازانکا)
اسکن پاسپورت که حداقل هفت ماه اعتبار داشته باشد
یک قطعه عکس ۴×۳ جدید با زمینه سفید
آدرس محل سکونت، ایمیل هوادار، شماره موبایل
نکات ویژه پیش از خرید تور جام جهانی قطر
پکیج VIP بلیط‌های مخصوصی در بهترین جایگاه استادیوم دارد، همین طور رفت و برگشت نیز توسط تور انجام می‌شود و از مهمانان در طول بازی پذیرایی نیز می‌گردد.
افرادی که واکسنی به جز فایزر، مدرنا و آسترازانکا زده‌اند، باید پیش از رفتن به قطر آزمایش مربوط به آنتی‌بادی سرولوژیکی را انجام داده و نتیجه آن را ارائه دهند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin