ایسنا/قم رئیس هیئت تیراندازی قم با بیان اینکه تیم تپانچه بادی شهید زین‌الدین قم با عبور از سد تیم مقاومت صدر نشین لیگ برتر تیراندازی بانوان شد، گفت: برای کسب نتایج خوب نیاز به حمایت‌ داریم و اگر حمایت مالی صورت نگیرد امکان کسب نتایج خوب نیست.
محمد جواد متقیان نژاد، در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با مسابقات تیراندازی لیگ برتر بانوان عنوان کرد: استان قم در دو بخش تپانچه بادی و تفنگ بادی در این مسابقات حضور دارد.
وی با اشاره به اینکه در هر دو بخش این مسابقات هشت تیم حضور دارند، اظهار کرد: هفته دوم این رقابت‌ها ۱۱ شهریور ماه برگزار شد و نمایندگان قم در بخش تفنگ بادی در جایگاه ششم و در بخش تپانچه بادی در جایگاه اول قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه نماینده قم در بخش تفنگ بادی بازی را به حریف قدرتمند و پر مهره خود یعنی دانشگاه آزاد واگذار کرد، تصریح کرد: تیم دانشگاه آزاد متشکل از بازیکن‌های تیم ملی و المپیکی مانند الهه احمدی و کرم زاده است.
رئیس هیئت تیراندازی قم اضافه کرد: در بخش تپانچه بادی نیز نماینده قم توانست در مقابل تیم سرسخت مقاومت به پیروزی برسد و جایگاه اول را به نام خود ثبت کند.
وی ادامه داد: تیم استان قم متشکل از بازیکنان بومی باتجربه و جوان است همچنین چند بازیکن از سایر شهرها در تیم حضور دارند تا بتوانند تیم را در لیگ برتر کمک کنند.
متقیان نژاد بیان کرد: از لحاظ شرایط مالی نسبت به رقیب هایمان بسیار عقب هستیم برای مثال تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، فولاد هرمزگان و دانشگاه آزاد قدرتمند و پرهزینه وارد مسابقات شده‌اند.
وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم، اضافه کرد: برای کسب نتایج خوب نیاز به حمایت‌ داریم و اگر حمایت مالی صورت نگیرد امکان کسب نتایج خوب نیست.
انتهای پیام

source

توسط postbin