کرمانشاه- سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: موکب‌های کرمانشاه درحال خدمت رسانی به زوار اربعین هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رحیمی زنگنه بعد از ظهر سه‌شنبه در جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) شهرستان کرمانشاه که در سالن شهید رجایی فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از زائران اربعین حسینی برای خروج از مرزهای خسروی و مهران از شهرستان کرمانشاه عبور می‌کنند.
وی با بیان اینکه در شهرستان کرمانشاه چندین موکب برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین مستقر شده است، افزود: چند موکب نیز در حال استقرار است که بسیاری از این موکب‌ها با کمک مردم و خیرین برپا شده و به شیوه مردمی و با حضور عاشقان اهل بیت (ع) نیز اداره می‌شود.
سرپرست فرماندار کرمانشاه با اشاره به تردد بسیاری از زائران اربعین حسینی از شهرستان کرمانشاه، تصریح کرد: شهر کرمانشاه در مسیر تردد زائران اربعین حسینی قرار دارد و میزبانی و پذیرایی از زائران اهل بیت (ع) یک رسم دیرینه در میان مردم کرمانشاه است که این منطقه را به دروازه کربلا معروف کرده است.
رحیمی زنگنه با بیان اینکه شب گذشته از موکب‌های مستقر در شهرستان کرمانشاه بازدیدی انجام شد، بیان کرد: بخشی از نیازهای موکب‌ها همچون خوراک و مکان اسکان زائران تأمین شده بود ولی در برخی موارد مشکلات و کمبودهایی در موضوعاتی مثل تأمین تانکر یا برق اضطراری وجود داشت.
وی تأکید کرد: چنانچه مدیران شهرستان کرمانشاه به‌طور مرتب و روزانه از موکب‌های مستقر در مسیر زائران اربعین بازدید کنند تمامی این مشکلات و کمبودها برطرف می‌شود و امروز که مردم برای خدمت‌رسانی به زائران پای کار هستند وظیفه مسئولان نیز تسهیل امور مردم به‌ویژه زائران اهل بیت (ع) است.
سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه اطلاع‌رسانی مکان موکب‌های شهرستان باید بیشتر شود، بیان کرد: فرمانداری کرمانشاه روزانه از موکب‌های مستقر در کرمانشاه بازدید خواهد کرد تا خدمت‌رسانی به زائران به نحو مطلوب باشد و بتوانیم به رسم گذشتگان خود میزبان شایسته زائران آل الله باشیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin