سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از ربودن دختر بچه ۶ ساله توسط خانمی در کمتر از ۲۰ دقیقه خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ امیر هوشنگ امیری اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره کودک ربایی در خیابان خراسان، بلافاصله تیم عملیاتی کلانتری مولوی به محل اعزام شدند. در بررسی اولیه مشخص شد، دختربچه ۶ ساله به همراه مادر بزرگش برای اقامه نماز به مسجد مراجعه کرده و زمانی که مادربزرگ در حال نماز خواندن بوده، دختر بچه در حالی که کیف مادربزرگش را در دست داشته از مسجد خارج شده است.
وی افزود: در تحقیقات میدانی از محل جغرافیای جرم و بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد، دختر بچه زمانی که از مسجد خارج شده توسط خانمی ربوده و از محل دور شده اند.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: با پیگیری و اقدامات فنی پلیسی در کمتر از ۲۰ دقیقه مشخص شد، فرد رباینده در محدوده شهر ری حضور دارد و با تماس با خانواده دختر بچه درخواست پول کرده است.
عکس | ربوده شدن دختر بچه ۶ ساله به بهانه نذری در تهران
این مقام انتظامی گفت: متهم به ناچار دختر بچه را در محلی که ربوده بود منتقل و رها می‌کند و این کودک در کمال صحت و سلامت به آغوش گرم خانواده برگرداننده شد.
سرهنگ امیری ادامه داد: با بررسی‌های پلیسی مشخص شد زن سارق در ابتدا به بهانه‌های غذای نذری کودک ۶ ساله را فریب و سپس با نافرجام ماندن نقشه، طلاهای این کودک و مقداری پول که داخل کیف همراه وی بوده  کودک را در محل سرقت رها کرده است.
وی گفت: تلاش در جهت دستگیری متهم ادامه دارد و پرونده برای بررسی تخصصی به اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران ارسال شده است.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source

توسط postbin