مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، وضعیت هوای مرزهای غربی کشور و همچنین شهرهای زیارتی در کشور عراق را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، آسمان مهران برای پنجشنبه (۱۷ شهریور) صاف، گاهی وزش باد با احتمال گرد و خاک پیش بینی می‌شود و برای روز جمعه ۱۸ شهریور نیز برای مهران آسمانی صاف، گاهی گرد و خاک و وزش باد پیش بینی می‌شود. بررسی‌ها نشان داده است دمای هوا در بیشترین و کمترین حالت ۴۶ و ۳۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.
آسمان شلمچه برای روز جاری و فردا (پنجشنبه ۱۷ شهریور و جمعه ۱۸ شهریور) آسمانی صاف با افزایش شرجی هوا، گاهی وزش باد و احتمال گرد و خاک خواهد داشت.
بیشنیه هوا ۴۶ و کمینه نیز ۳۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.
برای چذابه نیز آسمانی صاف با افزایش شرجی هوا، گاهی وزش باد و احتمال گرد و خاک در روزهای پنجشنبه ۱۷ شهریور و جمعه ۱۸ شهریور پیش بینی می‌شود که بیشترین و کمترین دما نیز در این منطقه ۴۶ و ۳۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.
آسمان قصرشیرین در روز پنجشنبه و جمعه (۱۷ و ۱۸ شهریور) صاف، گاهی وزش باد و احتمال گرد و خاک وجود دارد که بیشنیه ۴۳ و کمینه ۲۵ درجه برای این دو روز پیش بینی می‌شود.
برای امروز و فردا (۱۷ و ۱۸ شهریور) آسمان تمرچین پیرانشهر صاف همراه با وزش باد و کمی ابری، گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می‌شود همچنین بیشترین دما در این محدوده ۳۱ و کمترین دما ۱۷ درجه سانتیگراد پیش بینی خواهد شد.
برای نجف آسمانی صاف همراه با وزش باد و غبار محلی با احتمال گرد و خاک در روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۷ و ۱۸ شهریور) پیش بینی می‌شود که بیشنیه ۴۶ و کمینه ۳۲ درجه سانتیگراد برای این دو روز پیش بینی می‌شود و این در حالی است که آسمان کربلا صاف همراه با وزش باد و غبار محلی با احتمال گرد و خاک پیش بینی می‌شود و کمترین و بیشترین دما ۴۵ و ۳۰ درجه سانتی‌گراد پیش بینی می‌شود.
آسمان کاظمین برای روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۷ و ۱۸ شهریور) صاف همراه با وزش باد و غبار محلی با احتمال گرد و خاک پیش بینی می‌شود که بیشنیه ۴۵ و کمینه ۲۹ درجه برای این دو روز پیش بینی می‌شود.
برای سامرا نیز آسمانی صاف گاهی همراه با گرد و خاک و وزش باد برای روز پنجشنبه ۱۷ شهریور و در روز جمعه ۱۸ شهریور نیز آسمانی صاف همراه با وزش باد و غبار محلی با احتمال گرد و خاک پیش بینی می‌شود و دمای هوا در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۴۴ و ۲۸ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin