ایسنا/البرز مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: تعهد اشتغال البرز در سال ۱۴۰۱، ۴۵ هزار شغل است که تا کنون ۲۲ هزار شغل ایجاد شده است.
به گزارش ایسنا، عبداله دارایی در شورای عالی مهارت استان که روز یکشنبه ۲۰ شهریور با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهارکرد: باشگاه کارآفرینان نوجوان را با هدف رویکرد مهارتی و مهارت پروری نوجوانان در استان ایجاد کرده‌ایم.
 وی افزود: تدبیر خوب استاندار راه اندازی قرارگاه جهادی اشتغال است که جلسات آن با نگاه اجرایی برگزار شده و نسخه‌ای بسیار موثر است که مراکز مختلف تولیدی و صنعتی در آن حضور دارند.
وی به ایجاد مجمع خیرین جامعه کار و تولید اشاره کرده و گفت: امسال باید ۴۵ هزار شغل در البرز ایجاد کنیم که تاکنون  ۲۲ هزار شغل تاکنون در البرز ثبت شده و تا آخر سال به ۶۰ هزار شغل می‌رسد.
دارایی با بیان اینکه در حوزه اشتغال و مهارت‌آفرینی در محلات وارد شده ایم، افزود: خواسته مردم در محلات نیز آموزش مهارت است.
به گفته مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز تاکنون ۵۰۰ نفر از افراد در محلات سازماندهی شده‌اند و بعد از دیدن آموزش به چرخه اشتغال و مهارت‌آموزی می‌پیوندند.
انتهای پیام

source

توسط postbin