شیراز – مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس گفت: تاکنون ۱۸۵ هزار و ۱۰۹ متقاضی، در ۱۰۸ شهر این استان در قالب طرح ملی نهضت مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.
به گزارش خبرگزاری مهر، عطاالله زمانی پیشرفت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در فارس را مطلوب توصیف کرد، گفت: از مجموع ۱۰۸ شهر متقاضی مسکن در این طرح ملی، ۲۶ شهر در حوزه راه و شهرسازی لارستان و ۸۲ شهر در سایر مناطق استان فارس قرار دارد.
وی افزود: ۹ هزار و ۸۷۱ متقاضی در این طرح آورده خود را واریز کرده‌اند که وجه واریزی ۹۶۵۲ متقاضی بیش از ۴۰ میلیون تومان بوده است.
او با بیان اینکه ۳۱۸۱ واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن استان فارس در مرحله طراحی قرار دارد، گفت: برای یک هزار و ۸۶۱ واحد مسکونی پروانه ساخت صادر شده، ۵۸۱ متقاضی با بانک عقد قرارداد کرده‌اند و در مرحله دریافت تسهیلات هستند و عملیات اجرایی ۷۰۳ واحد آغاز شده است.
زمانی همچنینی از آغاز عملیات بتن ریزی فونداسیون و زیرساخت بلوک یک از سایت ۱۴۸ واحدی طرح نهضت ملی نشاط در شیراز خبر داد و گفت: این مجموعه در ۲ بلوک ۴۹ واحدی و یک بلوک ۵۰ واحدی اجرایی و احداث می‌شود.
مدیرکل بنیاد مسکن فارس همچنین به شروع احداث سازه بلوک‌های سایت ۱۴۰ واحدی بوم محله شهرک نشاط نیز خبر داد و گفت: این سایت در ۳۴ بلوک ۲ طبقه با سازه بتن آرمه و حیاط مجزا در حال اجراست.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin