وزیر امور خارجه با انتشار پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و پرسنل فراجا تبریک گفت و نوشت: در سایه جهاد امنیت دلاوران نیروی مقتدر انتظامی، ایران اسلامی همچنان لنگر ثبات و امنیت در منطقه بوده و نیروی انتظامی ضامن آسایش خاطر شهروندان و آشفتگی دشمنان این ملت بزرگ است.
به گزارش ایسنا، متن پیام حسین امیرعبداللهیان خطاب به سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
*”لا خَیرَ ··· فی الوَطَنِ إلاّ معَ الأمنِ و المَسَرَّةِ”*
امام علی علیه السلام: خیری نیست··· در وطن، مگر با امنیّت و خوشی.
برادر جهادگر، سردار سرتیپ حسین اشتری
فرمانده کل محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
حافظان امنیت ایران اسلامی در ادامه راه بزرگمردان و شیرزنان پرافتخار کشورمان در سال‌های دفاع مقدس، در جهاد تأمین امنیت پایدار برای کشور و آحاد ملت، مؤمنانه و مجاهدانه ایستاده‌اند.
خدا را شاکریم که در سایه جهاد امنیت دلاوران نیروی مقتدر انتظامی، ایران اسلامی برغم توطئه‌های مستمر و فشارهای حداکثری دشمنان، همچنان لنگر ثبات و امنیت در منطقه بوده و نیروی انتظامی ضامن آسایش خاطر شهروندان و آشفتگی دشمنان این ملت بزرگ است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای راه امنیت و حافظان حریم این مرز و بوم، هفته نیروی انتظامی را خدمت جنابعالی، کلیه فرماندهان و پرسنل خدوم، جهادگر و بی‌ادعای نیروی انتظامی تبریک عرض می‌کنم.»
انتهای پیام

source

توسط postbin