ایسنا/خراسان رضوی سرمربی تیم نیان‌الکترونیک مشهد گفت: موسوی هنوز برای رسیدن به فرم ایده‌آل خود نیاز به زمان دارد و هنوز به آن بازیکن آماده سال‌های گذشته تبدیل نشده است.
حامد صمدی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت تیمش پیش از دیدار با ایفاسرام اردکان یزد در چارچوب هفته سوم لیگ برتر والیبال اظهار کرد: این نخستین دیداری است که در مشهد میزبان هستیم. با تیم خوب و پرمهره‌ای بازی داریم که از بازیکنان ملی‌پوش تشکیل شده است. ایفاسرام هفته گذشته مدعی خوب لیگ، شهداب یزد را شکست داده که این موضوع نشان‌دهنده سختی کار ما برابر این تیم است.
 
وی افزود: در ۲ هفته اخیر تمرینات و کارهای گروهی خود را به خوبی انجام داده‌ایم و بازیکنان روحیه و انگیزه بالایی برای پیروزی در این دیدار دارند. علی‌رغم اینکه بازی سختی در پیش داریم، تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا دست پر از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم نیان الکترونیک مشهد ادامه داد: در این دیدار از نعمت حضور تماشاگران خود محرومیم؛ البته تمام بازی‌های لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود. از آنجا که در شهر و زمین خود بازی می‌کنیم، سعی داریم از تمام امتیازات میزبانی استفاده کرده و بازی خوبی به نمایش بگذاریم.
 
صمدی اضافه کرد: نتیجه هیچ بازی از قبل مشخص نیست. شهداب یزد که برای قهرمانی بسته شده در ۲ هفته گذشته به هورسان رامسر و ایفا سرام اردکان باخته است. این موضوع نشان می‌دهد هر تیمی که بیشتر تلاش کند و زحمت بکشد پیروز بازی است. هیچیک از تیم‌های لیگ برتر شکست‌ناپذیر نیست و توان تیم‌ها به یکدیگر نزدیک است. هر تیمی که اشتباه کمتری انجام دهد، پیروز بازی خواهد بود.
 
وی در خصوص سطح آمادگی سیدمحمد موسوی گفت: موسوی هنوز برای رسیدن به فرم ایده‌آل خود نیاز به زمان دارد و هنوز به آن بازیکن آماده سال‌های گذشته تبدیل نشده است. این موضوع را نیز خود در زمان عقد قرارداد با باشگاه عنوان کرده بود. موسوی روز به روز در تمرینات شرایط بهتری پیدا می‌کند و امیدوارم هرچه سریع‌تر به فرم ایده‌آل خود برسد تا کمک حال تیم باشد؛ البته وجود موسوی در تیم روحیه بالایی برای بازیکنان ایجاد کرده است.

سرمربی تیم نیان الکترونیک مشهد در خصوص شرایط سایر بازیکنان افزود: فلاح با آسیب‌دیدگی جزئی مواجه شده ولی امیدواریم شرایط بازی پیدا کند. با توجه به اینکه در برخی پست‌ها کمبود بازیکن داریم، اگر این بازیکن را نیز به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار نداشته باشیم، این موضوع روی عملکرد تیم تاثیر خواهد داشت. سایر بازیکنان نیز به لحاظ بدنی و روحی در شرایط خوبی قرار دارند.
 
صمدی در خصوص هماهنگی تیمش تصریح کرد: معمولا تیم‌ها پیش از آغاز لیگ هشت تا ۱۰ هفته تمرین دارند اما ما این زمان را از دست داده‌ایم. بازی تدارکاتی قابل توجهی هم نداشتیم. فقط ۲ بازی تدارکاتی به صورت اورژانسی در گنبد کاووس برگزار کردیم. شرایط نیان با سایر تیم‌ها متفاوت است. در بازی‌های نخست لیگ در تلاشیم بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند. هنوز به فرم ایده‌آل خود نرسیده‌ایم ولی انگیزه بازیکنان بالاست تا نتایج خوبی برای مردم مشهد و شرکت نیان‌الکترونیک کسب کنیم.
انتهای پیام

source

توسط postbin