ایسنا/آذربایجان شرقی تیم ملی سابر کشورمان در رقابت های جام جهانی الجزیره با حضور شمشیرباز آذربایجان شرقی به مقام نائب قهرمانی دست یافت.
به گزارش ایسنا، مسابقات جام جهانی سابر در الجزایر، روز سه شنبه، 24 ابان ماه، در بخش تیمی برگزار شد و تیم ملی ایران با ترکیب علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر ارسباران پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۴۵ بر ۲۲ از سد کانادا گذشت.
شاگردان امین قربانی، در مرحله یک چهارم نهایی برابر مجارستان به میدان رفتند و با پیروزی ۴۵ بر ۴۴ به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
سابریست های ایران، در مرحله نیمه نهایی رو در روی آلمانی ها قرار گرفتند و توانستند با نتیجه ۴۵ بر ۴۲ به فینال رقابت ها صعود کنند.
اما در فینال جام جهانی سایبر، تیم ملی کشورمان در برابر کره جنوبی قرار گرفته و در پایان با نتیجه ۴۵ بر ۳۴ مغلوب این تیم شد تا به مقام نائب قهرمانی نائل گردد.
فرزاد باهر ارسباران، شمشیر باز شایسته آذربایجان شرقی به همراه تیم ملی کشورمان در این دوره از رقابت ها حضور داشت و به همراه تیم ملی مدال نقره مسابقات را به گردن آویخت. 
سابر ایران آخرین بار در سال ۱۳۹۷ و در جام جهانی در پادووای ایتالیا موفق به حضور در فینال و کسب مقام نائب قهرمانی شده بود.
انتهای پیام

source

توسط postbin