ستاره تیم ملی فوتبال انگلیس اعلام کرد که این تیم اهداف بزرگی در جام جهانی دارد و برای رسیدن به آنها از انگیزه لازم برخوردار است.
به گزارش ایسنا و به نقل از سان، مارکوس راشفورد ستاره انگلیس در دیدار برابر ولز بود.
راشفورد در این بازی دو گل به ثمر رساند تا زمینه را برای پیروزی قاطع انگلیس ها در این بازی مهیا کند و در نهایت خود او به عنوان بهترین بازیکن میدان هم انتخاب شد.
راشفورد بعد از بازی گفت: این مرحله تمام شد و صعود کردیم. در دیدارهای بعدی باید بهتر ظاهر شد و بیشتر گل زد. من هر بار که به میدان می روم بازی بهتری برای من می شود و هر بار که گل می زنم بهترین گل برای من می شود. در دیدار برابر آمریکا که با تساوی به پایان رسید احساس خوبی نداشتیم. براین باورم که در آن بازی هم می توانستیم بهتر ظاهر شویم. خوشبختانه امشب بسیار خوب ظاهر شدیم و توانستیم با شایستگی پیروز شویم.
او درباره بلند کردن دستانش به طرف آسمان بعد از گلزنی برابر ولز گفت: دو روز قبل یکی از دوستانم که مدتها با سرطان مبارزه کرد را از دست دادم. این شادی گل به خاطر او بود. او دوست  خوبی بود و همواره در کنارم بود.
راشفورد در پایان گفت: در نیمه نخست سرمربی تیم به ما گفت که خوب بازی کردیم اما نیاز به گل داریم. او گفت که باید شوت بزنیم و همین کار را انجام دادیم و سه گل زدیم. به نظرم در نیمه دوم بسیار خوب بودیم. در لحظاتی این چنینی که شما فقط به خاطر فوتبال به میدان می روید بزرگترین لحظات خواهد بود. خوشحالم که راهی دور بعد شدیم. ما اهداف بزرگی داریم که برای رسیدن به آنها انگیزه لازم را داریم. بهتر از این هم می توانیم بازی کنیم.
انتهای پیام

source

توسط postbin