ایسنا/سیستان و بلوچستان ۷۲ منزل مسکونی به همت گروه جهادی منتظران خورشید و مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در روستاهای کم برخوردار و صعب العبور شهرستان فنوج ساخته شد.
دبیر هماهنگ‌ کننده جبهه جهادی منتظران خورشید گفت: این گروه جهادی توانسته است با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در روستاهای محروم ‌و صعب العبور شهرستان فنوج ۷۲ باب منزل مسکونی برای خانواده‌های نیازمند احداث کنند
حاج اسماعیلی افزود: برای ساخت و ‌تکمیل این تعداد منزلِ محرومین، هفت میلیارد تومان اعتبار جمع آوری وهزینه شده است.
وی گفت: ساخت فضای آموزشی برای کودکان در مناطق محروم، ساخت حسینیه، ایجاد فضای ورزشی برای جوانان، و ساخت سرویس بهداشتی از دیگر خدمات گروه جبهه جهادی منتظران خورشید در شهرستان فنوج است.
همچنین مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: کمیته امداد امام خمینی برای آبادانی روستاهای محروم، اشتغال و ساخت منزل ویژه محرومین، همواره در کنار گروه‌های جهادی ایستاده است و از مشارکت آنان استقبال میکند.
وی افزود:کمیته امداد امام خمینی استان سیستان و بلوچستان در سال جاری برای ایجاد اشتغالِ محرومین ۱۳۵۰ میلیاردتومان اعتبار مصوب دارد که تاکنون بیش ۶۸۰ میلیار تومان آن محقق شده و تبدیل به فرصت اشتغال و درآمد زایی شده است.
وی گفت:درسیستان و بلوچستان در هشت ماه گذشته از سال، حدود ۹۹۰۰فرصت شغلی ایجاد شده است.
گروه جهادی منتظران خورشیدِتهران ۲۱ سال است در مناطق محرومِ سیستان وبلوچستان برای افراد بی بضاعت فعالیت جهادی و خدمات ارائه می‌کنند.
انتهای پیام

source

توسط postbin