آبادان- فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری ۲۳ نفر از عاملان نزاع‌های طایفه‌ای در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کیومرث کشوری با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع ۲ فقره نزاع طایفه‌ای در مناطق ذوالفقاری و ابوشانک در شهرستان آبادان که منجر به وقوع چند فقره تیراندازی شده بود، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس‌های انتظامی و تخصصی قرار گرفت.
وی با تاکید بر حضور به موقع پلیس در محلات مورد نزاع و کنترل اوضاع توسط یگان امداد همچنین کلانتری و پاسگاه محل افزود: بلافاصله تیم‌های تخصصی پلیس شهرستان آبادان با محوریت پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش مستمر ۲۳ نفر از عاملان اصلی هر دو نزاع را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و استفاده از توان رزمی یگان انتظامی در چند عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی آبادان با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان سلاح‌های سرد و گرم غیرمجاز شامل کلت کمری، شکاری، قمه، شمشیر و سایر آلات به کاررفته در نزاع کشف و ضبط شد، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس علت نزاع‌های به وجود آمده را اختلافات قبلی عنوان کردند.
سرهنگ کشوری در ادامه آرامش شهروندان را خط قرمز پلیس دانسته و بر لزوم دخالت بزرگان در حل و فصل مشکلات عدیده طایفه‌ای تاکید کرد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی شدند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin