ایسنا/کرمان رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان با اشاره به اینکه دانشجویان باید مورد مشورت و توجه جامعه قرار بگیرند، تصریح کرد: دانشجویی که می خواهد مطالبه گر باشد، ابتدا باید تلاش و مطالعه داشته باشد.
دکترحسین اکبری فرد صبح امروز ۱۶ آذرماه در نشست هم اندیشی رئیس کل دادگستری استان با جمعی از دانشجویان شهر کرمان با تبریک روز دانشجو اظهار کرد: روز دانشجو، روز ایثار و فداکاری دانشجویانی است که سعی کردند خدشه ای از جانب نظام سلطه به کشورمان وارد نشود و به فرموده امام(ره) نشان دادند دانشگاه همواره مبداء تحولات است.
وی با بیان اینکه دانشجویان آزاد هستند و آزاد فکر می کنند، افزود: لازمه اش این است خودمان را قوی کنیم و بابت هر مطالبه باید ساعت ها مطالعه کنیم تا مطالبه به حق، درست و قانونی داشته باشیم.
اکبری فرد با اشاره به اینکه دانشجویان باید مورد مشورت و توجه جامعه قرار بگیرند، تصریح کرد: دانشجویی که می خواهد مطالبه گر باشد، ابتدا باید تلاش و مطالعه داشته باشد.
رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان در پایان با بیان اینکه حضور مجموعه قضائی در دانشگاه فرصت خوبی است، گفت: حضور دانشجویان در مجموعه قضائی را نیز به فال نیک می گیریم و باید نظرات راه گشا داشته باشیم.
به گزارش ایسنا، علی خواجوئی راد نائب رئیس کانون وکلای دادگستری استان کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: دانشجویان ذهن پویای جامعه هستند و در حوادث اخیر دانشجویان دانشگاه شهید باهنر در بهترین زمام اعلام موضع کرده و اجازه ندادند از بیرون هیچ لطمه ای به دانشگاه وارد شود.
در این نشست دانشجویان نیز به بیان نظرات، پیشنهادات و درخواست های خود پرداختند.

انتهای پیام

source

توسط postbin