ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با سراسر کشور ،مانور زمستانی با حضور دستگاه‌های امداد و نجات جاده ای در استان برگزار گردید.
ایوب کرد در مراسم آغاز مانور زمستانه استان، مهم‌ترین هدف برگزاری این مانور را به نمایش گذاشتن توانمندی‌ها و آمادگی راهداران و دستگاه های امدادی جهت ارائه خدمات به  هموطنان عزیز عنوان کرد و افزود:با توجه به فصل سرما، گشت های راهداری این اداره کل همسو با سایر دستگاه‌های امدادی از جمله پلیس،هلال احمر و اورژانس  به محورهای مواصلاتی استان اعزام می شوند.
وی ضمن اشاره به فعالیت مستمرنیروهای راهداری در تمام فصول سال به علت شرایط خاص آب و هوایی ناشی از خشکسالی های پی در پی افزود:در مانور زمستانه ۳۴ اکیپ راهداری و ۳۳۰نفر نیروی راهدار جهت روان سازی تردد ایمن رانندگان ، مسافران  و امدادرسانی مشارکت دارند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ،ادامه داد:همچنین ۱۵۰ دستگاه وسیله نقلیه سنگین و نیمه سنگین آماده خدمت رسانی به کاربران جاده ای هستند.
کرد یادآور شد:سامانه ۱۴۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات مردم و رانندگان در خصوص وضعیت جاده ها و ناوگان حمل و نقل می باشد.
انتهای پیام

source

توسط postbin