تهران- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر کاهش دما و احتمال بارش برف و باران خبر داد و گفت: احتمال ریزش سنگ در مسیرهای کوهستانی استان تهران وجود دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، حامد یزدی مهر بعد ازظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر کاهش دما و احتمال بارش برف و باران خبر داد و اظهار داشت: طبق اعلام سازمان هواشناسی از اواخر وقت جمعه دوم دی ماه تا ظهر یکشنبه چهارم دی ماه شاه بارش برف و باران خواهیم بود.
یزدی مهر به کاهش دما بین ۴ تا ۷ درجه سانتی گراد اشاره کرد و گفت:، پدیده مه، وزش باد شدید موقتی و احتمال کولاک برف در ارتفاعات برای روز شنبه سوم دی ماه در تمام نقاط استان تهران و یکشنبه چهارم دی ماه در مناطق شمالی و ارتفاعات استان مورد انتظار است.
مدیر کل مدیریت بحران استان تهران نسبت به کاهش دید، یخبندان و لغزندگی جاده‌ها و محورهای مواصلاتی به هنگام بارش برف و باران هشدار داد و عنوان داشت: احتمال ریزش سنگ در مسیرها بویژه مسیرهای کوهستانی وجود دارد.
وی بیان داشت: آب گرفتگی محلی و محدود معابر، احتمال تأخیر در پرواز، احتمال خسارت به صنعت کشاورزی از موارد مهم و مورد توصیه است که اخذ تمهیدات در خصوص آنها ضروری می‌باشد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin