تنکابن – نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: ۱۰ شهر منطقه دارای تنش آبی است و به روستای کریم آباد با تانکر آبرسانی می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سید شمس الدین حسینی عصر پنجشنبه در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری اقتصاد را دغدغه اصلی در کشور و استان بیان کرد و گفت: رشد اقتصادی ایران در دهه ۹۰ کمتر از یک درصد بوده و رشد سرمایه گذاری منفی شده است.
وی با اظهار اینکه حجم سرمایه گذاری در کشور اندک است، گفت: برای توسعه مناطق باید مازندران و کشور آباد شود از این رو باید سیاست‌ها و رویکردهای ملی و منطقه‌ای مشخص باشد.
وی با بیان اینکه هرچند در حوزه کسب وکار اتفاقاتی رخ داده است، تصریح کرد: مجلس یازدهم و دولت سیزدهم نگاهی ویژه ای به کسب و کار داشته است و با اصلاح مواد یک و هفت قانون اصل ۴۴ و قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار میل به سرمایه گذاری افزایش یافته است.
حسینی با عنوان اینکه اگر مدیری در شرایط معین از صدور مجوز خودداری کند، مجرم شناخته می‌شود، گفت: مدیران تنها مجوزی را می‌توانند درخواست کنند که در سامانه کسب وکار بارگذاری شده باشد و غیر از آن تخلف می‌شود.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه مجوز کنسرسیوم ساخت آزادراه ساحلی چالوس – رامسر صادر شده است، گفت: این پروژه به زودی عملیاتی می‌شود.
وی با بیان اینکه در حوزه تأمین آب شرب شهرها دچار مشکل هستیم، گفت: ۱۰ شهر حوزه انتخابیه دارای تنش آبی هستند و روستای کریم آباد با تانکر آبرسانی می‌شود و خرم آباد در لب ساحل از بی آبی می سوزد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin