ایسنا/اصفهان سرمربی تیم والیبال گیتی‌پسند گفت: سیرجان تیم خوبی است که در رده چهارم جدول قرار دارد، اما با آنالیز خوب و شناسایی نقاط ضعف حریف پیروز شدیم.
سعید عقیلی، پس از پیروزی تیمش در مقابل تیم فولاد سیرجان با نتیجه ۳ بر ۲، اظهار کرد: بازی بسیار عالی بود و بازیکنان هر دو تیم بسیار عالی کار کردند، در این بازی بازیکنان تیم گیتی پسند در مقابل بازیکنان تیم رده چهارمی پر قدرت ظاهر شدند و توانستند تمامی نکات مدنظر کادر فنی را به اجرا گذارند.
وی با تاکید بر اینکه تیم سیرجان تیم بسیار خوبی است که بازیکنان با تجربه‌ای هم در اختیار داردو در در حال حاضر در رده چهارم جدول قرار داشتند، افزود: کادر فنی تیم گیتی‌پسند توانست در هفته اخیر تمامی نقاط ضعف حریف را پیدا کند و باتوجه به آنالیز خوب بازیکنان بهترین عملکرد خود را به اجرا گذاشتند.
سرمربی تیم والیبال گیتی پسند، در خصوص تمهیدات اندیشیده شده ویژه نیم فصل دوم، اعلام کرد: طبق نظر مسئولان باشگاه توانستیم تیم را حفظ کنیم. در حال حاضر که به جمع هشت تیم حذفی صعود کردیم بسیار خرسندیم. قطعا در نیم فصل دوم نقاط ضعف تیم را میپوشانیم اما در خصوص جذب بازیکنان جدید هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست و ممکن است با همین تیم نیم فصل دوم لیگ را ادامه دهیم.
وی با اشاره به دیدار تیمش برابر تیم پیکان در هفته اول نیم فصل دوم، تصریح کرد: بازی اول نیم فصل اول در برابر تیم پیکان بود و در آن بازی بازیکنان توانستند به خوبی عمل کنند، اما اشتباهات داوری باعث شد نتیجه خوبی از آن بازی نگیریم.
عقیلی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آیا در نیم فصل دوم دو بازی در هفته آسیبی به نظم تیم نمی‌رساند؟ گفت: برای تیم‌هایی که از نظر بازیکنان در بازی هستند قطعا مشکل ایجاد می‌شود، اما به هرحال باید طبق نظر فدراسیون ادامه دهیم.
انتهای پیام 

source

توسط postbin