بوشهر- سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بزرگ‌ترین انتقام از مستکبران، تداوم راه شهید سلیمانی و تکثیر افرادی مانند او در جبهه مقاومت اسلامی است.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار رمضان شریف عصر پنجشنبه در آئین گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: انقلاب اسلامی برکات فراوانی داشته است که تاکنون به خوبی اطلاع‌رسانی نشده است.
وی با اشاره به لزوم معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل‌های جدید خاطرنشان کرد: واقعیت میدان با فضای مجازی متفاوت است و سپاه برنامه دارد تا دستاوردهای انقلاب اسلامی را بیش از گذشته به نسل‌های تازه بشناساند.
مسئول روابط‌عمومی سپاه سردار شهید نادر مهدوی را یکی از افتخارات بوشهر و ایران دانست و اضافه کرد: من با شهید مهدوی هم‌رزم بودم و از نزدیک او را می‌شناختم؛ اما دریغ که برخی ممکن است او را نشناسند و باید این معرفی‌ها شکل بگیرد.
وی با بیان اینکه سردار سلیمانی همه هستی خود را در کف دست گذاشت و برای پیاده شدن تدابیر رهبر معظم انقلاب شبانه‌روز نمی‌شناخت افزود: بزرگ‌ترین انتقام از مستکبران، تداوم راه آن شهید و تکثیر افرادی مانند او در جبهه مقاومت اسلامی است.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن هدفمندانه با به‌کارگیری نیروهای کارآزموده در فضای مجازی در تلاش است سپاه را از چشم ملت بیاندازد اما این نیروی ارزشی پاسدار انقلاب، ملت و خانه تربیت پاسدارانی مانند قاسم سلیمانی است.
افزود: این در حالی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی توانمند رهبر معظم انقلاب است و در پرتوی هدایت‌های امام (ره) اجازه به ثمر رسیدن نقشه‌های آنان را نمی‌دهد.
او با اشاره به لشکرکشی‌های آمریکا به افغانستان و عراق افزود: یکی از مقام‌های آمریکایی پس از ۱۸ سال از ناکامی آمریکا در افغانستان، اعتراف کرده است که تمامی هدف‌ها و رشته‌های آمریکا با بکارگیری امکانات فراوان در افغانستان و عراق با یک سخنرانی یک ساعته رهبر جمهوری اسلامی ایران پنبه شد.
مسئول روابط‌عمومی سپاه ادامه داد: دشمن امروز دریافته است که دلیل همه ناکامی‌های آنان در این سال‌ها تدابیر ولی فقیه است به همین علت تمام هجمه آنها در اغتشاش‌های اخیر به سمت رهبر معظم انقلاب طراحی شد.
شریف گفت: دشمن با استفاده از فرصت گسست نسلی در کشور یک تصویر غیرواقعی از جمهوری اسلامی در فضای مجازی به نمایش گذاشت و می‌خواهد این‌گونه بگوید که انگار همه دنیا خوب و تنها ایران پر از مشکلات است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin