ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان شمالی بر ضرورت اطلاع رسانی مکان‌های شعب کشیک بانک ها و مجموعه های خدمات رسان تاکید کرد.
محمدتقی ولیان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در روزهایی که فعالیت ادارات دولتی و نیمه دولتی استان به صورت دورکاری انجام می شود، بخش خدمات‌رسان دستگاه ها نباید تعطیل شود.
وی افزود: بانک‌ها، بیمارستان‌ها، بیمه‌ها، ثبت اسناد، ثبت احوال، شهرداری‌ها، مراکز امدادی همانند اورژانس و هلال احمر، شرکت‌های آب، برق، گاز و مخابرات، بخشی از مجموعه هایی هستند که باید در این ایام فعال بوده و به خدمت‌رسانی ادامه دهند.
وی با تاکید اینکه این مجموعه ها باید شعب کشیک خود را به مردم اطلاع‌رسانی کنند، تصریح کرد: نباید در هیچ یک از این ادارات به بهانه خاموش بودن سیستم گرمایشی و قطع گاز، امور مردم روی زمین بماند. اگر احتیاج به وسایل گرمایشی همانند هیتر و… است مدیر دستگاه باید آن را تهیه کند تا کارمند اداره بتواند کارش را انجام دهد.
ولیان گفت: فعالیت ادارات خدمات رسان در این ایام رصد می شود و سایر مجموعه ها و ادارات نیز باید صرفا به صورت دورکار فعالیت نمایند.
مدیرکل حوزه استاندار خراسان شمالی یادآور شد: با دستور استاندار، دورکاری دستگاه های اجرایی تا پایان هفته تمدید شده است تا از همه ظرفیت خطوط گاز برای حفظ شبکه خانگی استفاده شود.
انتهای پیام

source

توسط postbin