ایسنا/لرستان معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید کشور گفت: گفتمان حضرت امام(ره) در سال ۵۷ بر سایر گفتمان‌ها چیره شد و این موضوع مهم است که نظام جمهوری اسلامی ایران همواره توانایی گفتمان‌سازی دارد.
علی مرادزاده هجدهم بهمن در نشست دهه فجر کانون بسیج اساتید دانشگاه لرستان که با موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در سالن نشست‌های شهید میربهزسی دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: گفتمان حضرت امام(ره) در سال ۵۷ بر سایر گفتمان‌ها چیره شد و این موضوع مهم است که نظام جمهوری اسلامی ایران همواره توانایی گفتمان‌سازی دارد.
وی ادامه داد: گفتمان حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی برپایه انتخاب اکثریت قاطع مردم ایران در سال ۵۷ بر گفتمان مارکسیسم، کمونیسم، سوسیالیسم، باستان‌گرایی و لیبرالیسم چیره شد.
مرادزاده تصریح کرد: در زمانه‌ای زندگی می‌کنیم که از سوی دشمنان، جنگ ترکیبی علیه ایران اسلامی به‌راه افتاده است.
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید کشور با تحلیل محیط بین‌الملل افزود: جهان در حال تغییر از حالت دو قطبی به حالت چند قطبی است و ایران اسلامی، ظرفیت و پتانسیل ابرقدرت‌شدن را داراست.
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی توانایی گفتمان‌سازی دین‌محور را دارد و این برای دشمنان غربی، بسیار ناگوار است.
مرادزاده افزود: ظرفیت قدرت جمهوری اسلامی ایران در دنیای امروز با سایر قدرت‌ها، رقابت می‌کند.
انتهای پیام

source

توسط postbin