رامسر- معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی مازندران گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند که دل در گرو ولایت دارند و پای انقلاب و نظام اسلامی ایستادند.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی اکبر درخشنده شامگاه چهارشنبه در مراسم هفتمین سالگرد شهید مدافع حرم مصطفی تاش موسی در رامسر با تسلیت شهادت حضرت موسی بن جعفر (ع) با اشاره به اینکه شهدا راه و مقصد را به ما نشان می‌دهند، افزود: راهنمای روزهای فتنه آلود و غبارآلود، وصیت نامه‌های شهیدان است.
وی با اظهار اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری، شهدا ستاره‌هایی هستند که با آنها می‌توانند راه را پیدا کند، افزود: فتنه‌های آخر زمان یکی پس از دیگری بلاهایی را بر ما وارد می‌کند و برای مقابله با جریان ضد فرهنگی باید تلاش و برنامه ریزی کرد.
وی با عنوان اینکه ناامیدی بزرگترین گناه محسوب می‌شود و برای کارکردن نباید ناامید بود، گفت: در عملیات والفجر ۸ رزمندگان اسلامی به دل اروند خروشان زدند و با قدرت معنوی و امید توانستند به پیروزی برسند وو نقطه اشتراک امید و ایمان بوده است.
حجت الاسلام درخشنده با تقدیر از حضور حماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این حضور ناشی از آن است که دل‌ها در گرو ولایت و امامت قرار دارد.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه عیب‌ها و کاستی‌هایی وجود دارد، گفت: طبق وصیت نامه شهید تاش موسی نباید رهبری و ولایت را تنها گذاشت و مردم ثابت کردند که پای ولایت و انقلاب ایستاده‌اند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin