ساری- فرماندار چالوس کشاورزی دانش بنیان را راهگشای مشکلات فراروی تولید دانست و گفت: کشاورزی دانش بنیان منجر به پایداری تولید می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، علی قاسمی صبح چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان گفت: امیدواریم جهاد کشاورزی بتواند بهتر از گذشته به ادامه مسیر در راه تولید و امنیت غذایی ادامه دهد.
وی ادامه داد: مردم در روز ۲۲ بهمن حماسه آفرینی کردند و از حضور همه آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر می‌کنم.
قاسمی با بیان اینکه جنگ اوکراین و روسیه منجر به برجسته‌تر شدن امنیت غذایی کشورها شد، گفت: امنیت غذایی در کنار امنیت ملی و شاید مهمتر از سایر امنیت‌ها باشد و حفظ تأمین این امنیت بر عهده جهاد کشاورزی است.
فرماندار شهرستان چالوس افزود: سیاست‌گذاری در جهاد کشاورزی باید مبتنی بر بهره‌وری زمین‌های کشاورزی و در راستای الگوی کشت با توجه به اراضی شیبدار این منطقه باشد وکشاورزی دانش‌بنیان راهگشای مشکلات است و پایداری تولید را منجر خواهد شد.
قاسمی اظهار داشت: ظرفیت‌های خوبی در زمینه کشاورزی چالوس وجود دارد که می‌تواند زمینه‌ساز فعالیت برای شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه کشاورزی باشد.
فرماندار شهرستان چالوس تولید عسل را یکی از ظرفیت‌های این شهرستان برشمرد و گفت: جهاد کشاورزی باید برنامه‌محور باشد نه تقاضامحور، تا بتواند خدمات بهتر و بیشتری به مردم و کشاورزان ارائه کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin