گرگان-رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور گفت: پیش بینی و ترسیم طرح «بانک زمان»توسط خیرین بخش زیادی از دغدغه‌های سالمندی کشور در سال‌های آینده را برطرف کرده و مطالبات این قشر را پاسخ خواهد داد.
به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله بوربور پیش از ظهر شنبه در همایش سالیانه مجمع خیرین گلستان در گرگان اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های دراز مدت ترسیم شده توسط مجمع خیرین کشور، طرح «بانک زمان» در قالب یک برنامه نرم افزاری مؤثر ترسیم و ساختار آن سازماندهی شده است.
رئیس مجمع خیرین کشور گفت: براساس آمارهای رسمی، جمعیت سالمند کشور در دو دهه آینده به حدود ۳۰ میلیون خواهد رسید که ضرورت دارد برای نیازمندی‌ها و مطالبات این اقشار از هم اکنون چاره اندیشی کنیم.
وی ادامه داد: با سالمند شدن جامعه، مجمع خیرین کشور به عنوان پیشقراول تأمین کننده نیازهای سالمندان وارد میدان شده است تا بتوانند دغدغه‌های این قشر را برطرف کنند.
بور بور گفت: از هم اکنون باید به چالش‌های جمعیتی کشور فکر کنیم برای آنکه کشور در آینده دچار چالش نشود تدابیر لازم در بانک زمان اندیشیده شده است.
رئیس مجمع خیرین کشور ادامه داد: اکنون ۵۰ مجموعه خیّری با عنوان‌های مختلف، عضو مجمع خیّرین هستند که به ثبت رسیده‌اند.
بوربور گفت: نذر تخصص یکی دیگر از برنامه‌های مجمع خیرین کشور است که بر اساس این طرح، افرادی که دارای مهارت هستند، شناسایی خواهند شد و برای ارائه خدمات به افراد نیازمند معرفی می‌شوند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin