ایسنا/خوزستان بیست و یکمین دوره لیگ تنیس باشگاه های خوزستان، جام شهید کرمانشاهی با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.
محمدرضا جمهیری رییس هیات تنیس خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: این دوره از مسابقات با حضور ۷ تیم روز گذشته ۱۸ اسفندماه در اهواز به پایان رسید.
وی ادامه داد: تیم های پخش ستاره، نوئل پلاست، داروخانه دکتر برهانی (آبادان)، نفت مسجدسلیمان، هیات تنیس دزفول، هما و  نفت جم طی دو گروه با هم به رقابت پرداختند که تیم های نوئل پلاست و نفت مسجدسلیمان از گروه یک و تیم های پخش ستاره و داروخانه دکتر برهانی از گروه دوم  به مرحله حذفی راه یافتند.
رییس هیات تنیس خوزستان گفت: در مرحله نیمه نهایی نوئل پلاست از سد داروخانه دکتر برهانی گذشت و تیم ستاره، نفت مسجدسلیمان را از پیش رو برداشت. در فینال نیز که بین نوئل پلاست و ستاره برگزار شد، در انفرادی اول نوید ضرابی از نوئل پلاست موفق شد اشکان ادیبی از تیم ستاره را شکست دهد و در انفرادی دوم نیز معین محمدی از تیم ستاره بر حمزه سرخی از نوئل پلاست غلبه کرد تا مسابقه دوبل تکلیف قهرمان را مشخص کند.
وی ادامه داد: در بازی دوبل نیز تیم دونفره ادیبی – محمدی از ستاره بر تیم دونفره ضرابی – قبادی غلبه کرد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.
جمهیری عنوان کرد: سرداوری لیگ استان را  خانم جعفری بر عهده داشت و همراه وی نیز خانم بندر و آقایان مهیار دلفی و ایمان مهدیان داوری مسابقات را انجام دادند.
وی در پایان با اشاره به جوایز مسابقات، گفت: هیات تنیس استان به تیم ستاره قهرمان مسابقات دویست میلیون ریال و به تیم نوئل پلاست نایب قهرمان مسابقات مبلغ یکصد میلیون ریال جایزه نقدی  اهدا کرد.
انتهای پیام

source

توسط postbin