کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پاوه با ۱۱۳.۶ میلیمتر رکورددار بارش باران در هفته جاری با فعالیت سامانه بارشی در استان بوده است.
فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: همزمان با ورود سامانه بارشی به استان کرمانشاه از اواسط هفته جاری بارش باران در استان آغاز شد.
وی افزود: بر اساس آمارهای موجود در تمام نقاط استان کرمانشاه بارش باران گزارش شده است.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به مجموع بارش باران از روز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه تا صبح امروز، تصریح کرد: شهرستان پاوه با ۱۱۳.۶ میلیمتر، جوانرود با ۷۴.۴ میلیمتر و اسلام آباد غرب با ۷۱.۵ میلیمتر پربارش ترین نقاط استان کرمانشاه بودند.
دولتشاهی بیان کرد: همچنین در روانسر با ۶۹.۵ میلیمتر، ثلاث باباجانی با ۶۶ میلیمتر، کرندغرب با ۶۴.۶ میلیمتر، گواور با ۶۳.۸ میلیمتر، سرپل‌ذهاب با ۴۶.۹ میلیمتر، صحنه با ۴۵.۶ میلیمتر، سنقروکلیایی با ۴۴.۹ میلیمتر، گهواره با ۴۰.۹ میلیمتر، قصرشیرین با ۴۰.۲ میلیمتر، کنگاور با ۴۰.۱ میلیمتر، کوزران با ۳۴.۸ میلیمتر، ماهیدشت با ۳۳.۶ میلیمتر، کرمانشاه: ۳۲ میلیمتر، گیلانغرب با ۲۹.۵ میلیمتر، حمیل با ۲۴.۲ میلیمتر، هرسین با ۲۳ میلیمتر بارش گزارش شده است.
وی ادامه داد: طی روزهای آینده شرایط جوی پایداری در منطقه حاکم خواهد بود اما از اواسط هفته موج بارشی جدیدی وارد استان کرمانشاه می‌شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin