ایسنا/قزوین بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، پنج کیلوگرم اکلیل‌سرنج، چهار کیلوگرم کاربیت، ۴۰۰۰ عدد سیگارت و ۳۸۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در شهرستان‌های آبیک و تاکستان کشف شد.
سرهنگ بهروز لامعی، فرمانده انتظامی شهرستان آبیک ضمن اشاره به لزوم توجه بیشتر والدین به فعالیت کودکان و نوجوانان در روزهای پایانی سال اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فروش انواع مواد محترقه توسط افرادی سودجو در ۲ واحد صنفی در آبیک، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پس از اطمینان از صحت موضوع، با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از این واحدهای صنفی، ۲ کیلوگرم اکلیل‌سرنج و ۳۸۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف و ۲ نفر را در این خصوص دستگیر کردند.
بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، فرمانده انتظامی شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ کوروش عزیزی، فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان نیز از کشف مقادیر قابل توجهی انواع مواد محترقه خطرناک در بخش خرمدشت خبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش مواد محترقه توسط افرادی سودجو در یک واحد صنفی در بخش خرمدشت شهرستان تاکستان، بلافاصله بررسی صحت و سقم موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی، به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن ۴ کیلوگرم کاربیت، ۳ کیلوگرم اکلیل‌سرنج و ۴ هزار عدد سیگارت کشف و ۲ نفر را در این خصوص دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان ضمن اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.
انتهای پیام

source

توسط postbin