ایسنا/قم مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم گفت: ۷ واحد صنفی دارای تعدد و تکرار تخلفات پلمب شده و پارچه محکومیت نیز بر درب این واحدهای صنفی نصب شد.
مهدی ریاضی امروز  چهارشنبه شب دوم فروردین‌ماه در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: تعزیرات حکومتی به عنوان مرجع رسیدگی به تخلفات، طرح حدودا ۶۰ روزه‌ای را از ۸ اسفندماه ۱۴۰۱ در دو مرحله‌ی روزهای پایانی سال و روزهای ابتدایی سال جدید و اول ماه رمضان تا پایان ماه مبارک آغاز کرده است.
وی عنوان کرد: طی این دو مرحله، رؤسای شعب در روزهای اداری تا ساعت ۲۰ و روزهای غیراداری از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ ظهر، در اداره‌کل حضور دارند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم گفت: در این طرح، به پرونده‌های تشکیل شده و تخلفات و جرایمی که توسط ضابطین ثبت شده، رسیدگی می‌شود و همچنین گشت‌های مشترکی دایر شده که از سطح بازار، واحدهای صنفی، کشاورزی و نان، مجتمع‌های بین راهی، مراکز اقامتی و هتل‌ها و… سرکشی می‌کنند.
وی اعلام کرد: گشت‌های مشترک با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت، سازمان جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی، شرکت فرآورده‌های نفتی، نیروی انتظامی، دامپزشکی، مرکز بهداشت، اداره حمل و نقل جاده‌ای و… انجام می‌شود.
ریاضی مطرح کرد: الحمدلله در استان قم قیمت‌های فروش کالاها و خدمات نسبت به سایر شهرها و استان‌ها بهتر است که منصف بودن اغلب کسبه قمی، حساس بودن مردم نسبت به تخلفات و گزارش‌دهی جرایم به سازمان‌های نظارتی و همچنین اهمیت دهی و حساسیت مسئولان استان قم از دلایل این وضعیت مناسب در واحدهای مختلف است.
وی گفت: گشت‌های نظارتی پیش از سال تحویل بیشتر در واحدهای صنفی و ارائه کالا انجام می‌شود و در زمان پس از سال تحویل، گشت‌ها در مجتمع‌های بین راهی، رستوران‌ها، اماکن اقامتی و هتل‌ها متمرکز می‌شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم با اشاره به بازرسی و نظارت از ۱۳۴ واحد صنفی استان در روزهای اخیر، اظهار کرد: طی این مدت ۷ واحد صنفی دارای تعدد و تکرار تخلفات پلمپ شده و پارچه محکومیت نیز بر درب این واحدهای صنفی نصب شد.
وی خاطرنشان کرد: واحدهای پلمب شده از صنوف سوهان، قنادی و شیرینی پزی، قالیشویی، میوه فروشی و رستوران بوده است.
انتهای پیام

source

توسط postbin