بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ایران نوید یک تیم تهاجمی را می‌دهد و قطعاً در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت.
به گزارش ایسنا، سعید عزت‌اللهی پس از دیدار دوستانه ایران و روسیه در جمع خبرنگاران بیان کرد: ما خوشحالیم که هواداران در این بازی حضور داشتند و دست آنها را می‌بوسیم. با اینکه در این چند روز هوا کمی سرد بود اما آمدند و هر وقت که هواداران در استادیوم باشند ما انرژی می‌گیریم؛ خصوصا امروز که بانوان حضور داشتند. جا دارد از مسئولانی که بستر را فراهم کردند که بانوان هم حضور داشته باشند، تشکر کنم و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد و این همیاری و پشتیبانی از تیم ملی تا جام ملت‌های آسیا ادامه داشته باشد.
عزت‌اللهی درباره صحنه‌ای که داور برای روسیه اعلام پنالتی کرد، گفت: فکر می‌کنم داور یک مقدار سخت‌گیری کرد چون من پایم را گذاشتم و بازیکن خودش را به پای من زد. البته بازی دوستانه است و VAR کار نمی‌کند. با این حال ریتم بازی ما تغییر نکرد و سر تا پا حمله بودیم و خیلی موقعیت داشتیم و این نوید یک تیم تهاجمی را می‌دهد. این در شرایطی است که ما زمان کوتاهی است که کنار یکدیگر جمع شده‌ایم و کادر فنی تیم ملی هم به‌تازگی انتخاب شده است. نیاز به زمان بیشتری داریم اما قطعا این مجموعه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.
عزت‌اللهی در مورد وضعیتش در تیم باشگاهی خود در دانمارک نیز گفت: من یک سال دیگر قرارداد دارم و تیمم صدرنشین است. به دنبال صعود به دسته‌ای بالاتر هستیم. پیشنهاد تمدید قرارداد هم داده‌اند اما من هنوز تصمیمی نگرفته و منتظرم تا ببینم در نهایت بازی‌ها چه می‌شود.
او در پاسخ به این پرسش که از تیم‌های دیگر هم پیشنهادی دارد یا خیر، تصریح کرد: صحبت‌هایی شده است اما هنوز فصل نقل و انتقالات نیست و به صورت رسمی چیزی اعلام نشده است.
عزت‌اللهی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه به قهرمانی در جام ملت‌های آسیا خوش‌بین است، تاکید کرد: قطعا کار سخت است و نباید کتمان کرد. فکر می‌کنم همدلی خیلی مهم بود و این همدلی را داشتیم. بچه‌ها با تمام وجودشان بازی کردند و مطمئنم اگر زمان بیشتری را کنار هم تمرین کنیم، نمایش بهتری را نسبت به امروز خواهیم داشت. ما امروز حداقل پنج موقعیت صددرصد گل داشتیم و در بازی‌های آینده بیشتر هم خواهد شد.
انتهای پیام

source

توسط postbin