ایلام-استاندار ایلام گفت: بیشترین تردد خودرو در ایلام مربوط به محور ایلام- صالح آباد است.
به گزارش خبرنگار مهر، حسن بهرام نیا استاندار ایلام عصر امروز شنبه در جریان بازدید از محور ایلام-صالح آباد و نحوه خدمات رسانی به مسافران نوروزی گفت: ایلام در ایام نوروز امسال با تدارک گسترده امکانات، میزبان مسافران است.
وی اظهار کرد: از آغاز دور اول سفرهای نوروزی و تا روز چهار فروردین ماه ۱۴۰۲، یک میلیون و ۴۳۶ هزار و ۸۵۳ تردد و حجم خودروی ورودی به استان ثبت شده که در مقام مقایسه با سال گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته است.
بهرام‌نیا افزود: بیشترین تراکم و تردد خودرو استان در محور ایلام به صالح آباد است که با حضور گشت‌های پلیس بصورت مستمر پایش و نظارت می‌شود و خودروهای متخلف ضمن جریمه، توقیف می‌شوند، علاوه بر این نیز تردد موتورسیکلت‌ها بدون داشتن کلاه ایمنی و گواهینامه ممنوع است.
نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر اهمیت خدمات‌دهی مناسب به مسافران نوروزی، ادامه داد: میزان اقامت در اقامتگاه‌های استان به بیش از ۸۲ هزار نفر رسیده که به نسبت مدت مشابه سال قبل ۴۰ درصد رشد داشته است.
وی در ادامه با بیان اینکه ۲۳ پایگاه ثابت و سیار و موقت هلال احمر در سطح استان در ایام نوروز فعال شده است، اضافه کرد: علاوه بر این نیز طرح ملی خدمات بشر دوستانه سازمان جوانان هلال‌احمر استان با هدف خدمت به مسافرین نوروزی دایر شده است.
بهرام‌نیا اضافه کرد: مشارکت ارزنده مردم و تلاش‌های صورت گرفته، منجر به کاهش ۶۳ درصدی تصادفات منجر به فوت در مقام مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شده است و امیدواریم با استمرار این همکاری شاهد روزهای پُرخاطره و بی خطر برای مردم باشیم.
گفتنی است، در جریان این بازدید، استاندار ایلام همچنین با مسئولان واحدهای خدماتی و امدادی و انتظامی مستقر در محور ایلام-صالح‌آباد، سه راهی جندالله و سه راهی ایلام-ملکشاهی-بدره دیدار و گفتگو کرد و در جریان آخرین وضعیت خدمات دهی به مسافران نوروزی قرار گرفت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin