کرمانشاه-مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: هوای استان کرمانشاه هفته آینده خنک خواهد شد.
فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های هواشناسی هوای استان کرمانشاه همچنان تا ظهر فردا (سه شنبه) متأثر از سامانه بارشی حاکم در منطقه، نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارندگی، وزش باد، رعدوبرق و احتمالاً رگبار پراکنده تگرگ خواهد بود.
وی افزود: شرایط ناپایدار که امروز به خصوص در نیمه غربی و مناطق شمالی شدت بیشتری خواهد داشت؛ در برخی نقاط با آبگرفتگی معابر عمومی نیز همراه می‌گردد.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، افزایش نسبی دمای روزانه، گاهی اوقات افزایش ابر همراه با وزش باد و احتمالاً رگبارهای خفیف باران (در روز پنجشنبه) مهمترین پدیده‌های مورد انتظار در سطح استان خواهند بود.
وی ادامه داد: به دنبال این وضعیت موجی ناپایدار، طی ساعاتی از روز جمعه تا صبح شنبه، ضمن کاهش محسوس دمای هوا، شرایط را برای وقوع رگبارهای بهاری، بخصوص در نیمه شرقی و نواحی شمالی استان فراهم می‌کند.
دولتشاهی در پایان خاطرنشان کرد: از ظهر شنبه تا اواسط هفته آینده وضعیتی پایدار در جو منطقه تقویت می‌شود که به استثنای افزایش تدریجی دمای هوا، پیامد قابل توجه دیگری برای سطح استان در پی نخواهد داشت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin