زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان مواد مخدر و کشف یک تن و۸۲ کیلوگرم مواد افیونی توسط مأموران پلیس این فرماندهی در عملیات مشترک با پلیس استان گلستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار دوستعلی جلیلیان در تشریح این خبر، گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر این استان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر حوزه استحفاظی از حمل و نگهداری مواد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان زاهدان، مطلع شدند.
وی با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفته است، افزود: با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای گشت و کمین‌های هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ که در حال جابجایی و انتقال محموله موادمخدر در یکی از روستاهای شهرستان زاهدان به وسیله یک خودروی سواری بودند را مشاهده کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به دستگیری دو سوداگر مرگ تصریح کرد: در نهایت از محل مخفیگاه متهمان مقدار یک تن و ۸۲ کیلو ۳۰۰ گرم انواع مواد افیونی به همراه مقادیری قابل توجهی وجه نقد و یک دستگاه خودروی سواری کشف و توقیف شد.
جلیلیان در پایان، خاطر نشان کرد: مأموران این فرماندهی برابر وظایف ذاتی خود با هرگونه قاچاق مواد افیونی که بلای خانمان سوز جوانان کشور است، برخورد خواهند کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin