سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان می‌گوید تیمش برابر نساجی باید با تمرکز بازی کند.
به گزارش ایسنا، تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در جریان هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال ایران عصر فردا (جمعه) از ساعت ۱۹:۳۰ میهمان نساجی مازندران است.
سعید الهویی، سرمربی گل‌گهر درباره این دیدار اظهار کرد: تیم‌ها فردا چالش بزرگی دارند چون در چند هفته دور از مسابقه بوده‌اند. این موضوع طبیعی است اما ما سعی کردیم با بازی‌های دوستانه این چالش را پشت سر بگذاریم. باید فردا سریع خودمان را به فرم ایده‌آل بازی برسانیم.
وی افزود: نساجی تیم خوبی است و مدل خاصی را اجرا می‌کند و ما در بازی رفت به خاطر یک بی‌مسئولیتی جریمه شدیم و نتوانستیم آن چیزی که از نظر کیفی به دست بیاوریم را انجام بدهیم. با توجه به مدل بازی تیم نساجی باید فردا با تمرکز بالا بازی کنیم و مدل فوتبال خودمان را ارائه بدهیم. باید از آقای قلعه‌نویی هم تشکر کنیم که توانست مدل فوتبال خوبی را در گل‌گهر پایه گذاری کنند. گل‌گهر تیمی است که با تفکر با آقای قلعه‌نویی ترجیح می‌دهد یک بازی را  سه بر دو پیروز بشود تا این‌که در آن بازی یک بر صفر برنده شود. این فوتبال را جذاب می‌کند. غیر از مسیح زاهدی که دوره بازتوانی خود را پشت سر می‌گذارد، سایر بازیکنان در اختیار تیم هستند.
انتهای پیام

source

توسط postbin