مهاجم باشگاه استقلال از عملکرد مدیریت این باشگاه درباره پرداخت طلب آندره‌آ استراماچونی انتقاد کرد.
به گزارش ایسنا، محمد محبی، مهاجم تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۲ بر صفر این تیم برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: فکر می‌کنم از آسیا حذف شدیم و آن استقلال بدون باخت قهرمان فصل گذشته با این بازیکنان، با این مربی و با این سبکی که بازی می‌کند، محروم از بازی در آسیاست. واقعا متاسف هستم.
او درباره مقصر این موضوع گفت: ما هیچ‌وقت روبه‌روی مدیریت قرار نگرفته بودیم و نمی‌خواهیم هم این اتفاق بیفتد اما وظیفه مدیریت چیست؟ مشکلات باشگاه را حل کند، حقوق بازیکنان را بدهد و مسائل پشت پرده را جمع کند که تیم به حاشیه نرود. من در این چند ماه حدود ۵ درصد پول گرفتم و نمی‌دانم این پورل‌ها کجا رفته است. ما الآن که در کورس قهرمانی هستیم و باید ۷۵ یا ۸۰ درصد می‌گرفتیم، تنها ۴۰ یا ۴۵ درصد گرفتیم. ما ۸ امتیاز از ۲ مدعی دیگر عقب بودیم اما اکنون ۲ امتیازی سپاهان هستیم.
محبی اضافه کرد: مگر می‌شود ما با این روند و اتفاقات سال قبل در آسیا نباشیم؟ ما الآن باید برای مسابقات آسیایی سال بعد آماده می‌شدیم اما اکنون خبر حذف می‌شنویم. چه تیم‌هایی در آسیا هستند؛ النصر با رونالدو، الهلال با آن همه ستاره و بقیه تیم‌های ژاپنی و کره‌ای که همیشه مدعی هستند. واقعا متاسفم.
انتهای پیام

source

توسط postbin