مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از پذیرش یک میلیون و ۶۶۷ هزار و ۷۰۵ مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: امسال شاهد رشد ۳۰ درصدی پذیرش مهمان نوروزی در مراکز اسکان بودیم.
سید سعید مقدم‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، جدیدترین آمار به ثبت رسیده از سامانه اسکان نوروزی فرهنگیان را اعلام و اظهار کرد: براساس آخرین آمارها تا روز سیزدهم فروردین ۱۴۰۲، تعداد مسافران پذیرش شده تا این لحظه یک میلیون و ۶۶۷هزار و ۷۰۵ نفر در قالب ۴۰۶  هزار و ۲۴۲ خانواده است.
وی افزود: میزان پذیرش تاکنون به دو میلیون و ۲۶۵ هزار و ۹۰۷ نفر _ روز رسیده است.
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش همچنین هفت استان دارای بیشترین میزان پذیرش مسافران را اعلام کرد و گفت: فارس، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان، بوشهر و هرمزگان به ترتیب بیشترین میزان پذیرش مسافران نوروزی را داشته‌اند.
به گفته مقدم‌زاده، ۷۴۷ مرکز رفاهی، ۶۳ هزار و ۶۳۴ کلاس درس در قالب ۸۲۹۸ مدرسه پذیرای مسافران نوروزی و ۱۹ هزار و ۴۴۵ تن به عنوان عوامل اجرایی میزبان مسافران بودند.
وی با بیان اینکه آنچه از آمار و سامانه اسکان نوروزی نمایان شد رشد ۳۰درصدی پذیرش مهمان نوروزی بود که به نحوه شایسته ای به انجام رسید گفت: جایگاه معلم رفیع است و خدمت به معلم افتخاری بالاتر است. امسال با برنامه ریزی صورت گرفته و فعالیت سامانه اسکان فرایند پذیرش مسافر نوروزی با اقبال خوبی مواجه بوده است که این اقبال از سوی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری هم مورد تایید قرار گرفت.
انتهای پیام

source

توسط postbin