ایسنا/بوشهر مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر از پذیرش و ساماندهی ۱۷۵ هزار و ۴۳۹ نفر از مسافران و گردشگران در نوروز ۱۴۰۲ در ستادهای اسکان فرهنگیان این استان خبر داد.
علی موحدی دوشنبه ۱۴ فروردین در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش شامل حدود ۴۰۰ مدرسه با ۲ هزار و ۷۲۵ کلاس درس و مراکز رفاهی از ۲۸ اسفند سال گذشته شروع شده و در روز ۱۲ فرودین پایان یافته است.
وی افزود: در این دوره زمانی ۱۴ روزه، ۱۷۵ هزار و ۴۳۹ نفر شامل ۳۰ هزار و ۹۱۸ خانوار در ستادهای اسکان آموزش و پرورش ساماندهی شده‌اند.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر ادامه داد: ۲۴ هزار و ۲۳۹ نفر بیشتر از مدت مشابه در سال گذشته در مراکز اقامتی و مدارس استان پذیرش شده‌اند که رشد ۱۴ درصدی را نشان می‌دهد.
موحدی ادامه داد: با وجود تقارن تعطیلات نوروز با ماه مبارک رمضان، اما بیش از ۸۰۰ نفر از فرهنگیان استان به صورت جهادی در ستادهای اسکان و مدارس استان مشغول میزبانی از گردشگران هموطن بوده‌اند.
وی بیان کرد: بر اساس آمار اعلام شده توسط اداره کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش، بوشهر پنجمین استان کشور در تعداد پذیرش مسافر نوروزی بوده است.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر تاکید کرد: با پایان فعالیت ستادهای اسکان، مدارس بر ادامه سال تحصیلی در روز چهاردهم آماده‌سازی می‌شوند.
انتهای پیام

source

توسط postbin