ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به توقیف ۵۰۵۹ خودروی حادثه ساز در نوروز در سطح استان گفت: از این تعداد ۶۱۸ دستگاه که تخلفات بیشتری داشتند به پارکینگ منتقل و مابقی نیز به صورت ساعتی در طول مسیر و در ایستگاه‌های پلیس راه بین شهری توقیف شده‌اند.
سردارعبدالرضا ناظری امروز ۱۶ فروردین ماه در تشریح طرح های نوروزی پلیس در استان کرمان اظهار کرد: با توجه به ماموریت های فراوانی که پلیس در سال گذشته داشته، برای ایام نوروز در سه حوزه ترافیکی، امنیت تفرجگاه ها و ماموریت های پلیسی برنامه ریزی داشتیم که خوشبختانه با تلاش کارکنان خدوم پلیس استان نتایج موفقیت آمیزی رقم خورده است.
وی افزود: از آغاز طرح نوروزی با افزایش ۱۶ درصدی سفرها در کرمان مواجه بودیم و در حوزه مصدومین حوادث جاده‌ای کاهش ۱۰ درصدی و در تلفات و متوفیان حوادث نیز ۴۷ درصد کاهش را نسبت به سال قبل شاهد بودیم و همکارانم در این مدت تعداد ۵۰۵۹ خودروی حادثه ساز را در مسیرهای مواصلاتی و بین شهری توقیف کرده اند.
ناظری ادامه داد: از این تعداد ۶۱۸ دستگاه که تخلفات بیشتری داشته اند به پارکینگ منتقل شدند و مابقی نیز به صورت ساعتی در طول مسیر و در ایستگاه های پلیس راه بین شهری توقیف شده اند و همچنین در این مدت با تلاش همکاران انتظامی شاهد کاهش ۲۰ درصدی سرقت ها در استان بوده ایم.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به راه اندازی ایستگاه های نوروزی درون و برون شهری پلیس تصریح کرد: همه ماموران پلیس با تمام توان مشغول تامین امنیت مسافران نوروزی و شهروندان در این ایام بوده و با تلاش همرزمان بنده تعداد ۱۳۴۴ تیم پلیس در نوروز امسال در سطح استان مشغول فعالیت بوده اند.
وی در پایان از همکاری سازمان های مختلف با پلیس قدردانی کرد و از مردم خواست در حوزه پیشگیری از تصادفات و حوادث رانندگی با پلیس همکاری نمایند تا شاهد کاهش چشمگیر تلفات و حوادث رانندگی باشیم.
انتهای پیام

source

توسط postbin