ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه گفت: شهرستان کرمانشاه با ظرفیت‌هایی که در خود دارد قطب ورزش در غرب کشور است.
منوچهر حاتمی در مراسم معارفه رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، بااشاره به امکانات و پتانسیل‌های ورزش قهرمانی و همگانی در سطح شهرستان کرمانشاه اظهار کرد: بیش از 50 درصد ظرفیت‌های ورزش استان در این شهرستان قراردارد.
وی از کرمانشاه به عنوان قطب اصلی ورزش در غرب کشور نام برد و افزود: همین امر می طلبد در برنامه‌ریزی‌ها نگاه ویژه‌ای به این شهرستان شود و تقویت آن در ابعاد مختلف از جمله نیروی انسانی، نقش این شهرستان را در تحولات و روند توسعه ورزش استان پر رنگ تر خواهد کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: اهتمام به موضوعات مرتبط با جوانان، نظارت جدی و مستمر بر فعالیت هیات های شهرستانی، باشگاه‌ها و اماکن ورزشی در کنار ساماندهی وضعیت آنها باید در دستور کار جدی رئیس جدید ادره ورزش و جوانان این شهرستان و همکاران او قرار گیرد.
وی در ادامه از دهکده المپیک و مجموعه ورزشی 15 خرداد به عنوان دو ظرفیت مهم ورزش در استان یاد کرد و افزود: اهتمام در رونق بخشی به این دو مجموعه بزرگ برای استفاده عموم مردم و خانواده ها در کنار نظارت بر فعالیت باشگاه‌‎ها و هیات های مستقر از ماموریت های مهم مدیریت جدید شهرستان کرمانشاه است.
در ادامه این نشست، مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن قدردانی از زحمات مصطفی باباملکی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، حمیدرضا عزتی دبیر سابق فدراسیون هندبال را بعنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان منصوب کرد.
انتهای پیام

source

توسط postbin