ایسنا/کردستان نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: خدمات شهری مورد رضایت و خشنودی جامعه بود، عدالت محوری در خدمات رسانی مورد تاکید نظام بوده و تحقق آن وظیفه تک تک مسئولان است.
 حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی، امروز در دیدار با شهردار و شورای شهر سنندج با بیان اینکه وظیفه همه ما حفظ وحدت اجتماعی و مذهبی و سیاسی است، اظهار کرد: هر حرف و کاری که باعث نگرانی و دو دستگی جامعه شود جایز نیست.
وی با اشاره به اینکه  تلاش های گسترده دشمنان برای تحریک جامعه در اغتشاشات اخیر با بصیرت مردم به جایی نرسید، افزود: مردم ثابت کردند که کشور و نظام را دوست دارند و این موضوعی قابل انکار نیست.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان، به پیشرفت های استان گریزی زد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی کردستان در کشور رتبه نخست و در آسیا رتبه ۵۶ دارد که این حاصل تلاش هایی است که طی چند سال اخیر صورت گرفته و باید قدردان آن باشیم.
وی ادامه داد: وضعیت ما به لحاظ پزشکی قابل قیاس با گذشته نیست همه باید هر اظهار نظری انجام می دهیم و هر گام برمی داریم در راستای تقویت وحدت و امیدآفرینی در جامعه باشد.
نماینده ولی فقیه در کردستان مسئولیت پذیری را دیگر اصل مهم دانست و عنوان کرد: مسئولیت پذیری از سفارشات دین و بزرگان مکتب اسلام است همه باید به این سمت و سو حرکت کنیم.
وی گفت: خدمت رسانی را باید به عنوان یک عبادت نگاه کنیم و مانند یک نهضت ببینیم و در این راستا عزم جهادی و تلاش مضاعف را در دستور کار قرار دهید.
ضرورت شکل گیری نهضت خدمت رسانی در کردستان
نماینده ولی فقیه در کردستان خاطرنشان کرد: نهضت خدمت رسانی در کردستان باید ملاک حرکت همه مسئولان به ویژه مدیریت شهری در مرکز استان قرار گیرد.
حجت‌الاسلام پورذهبی با قدردانی از عملکرد شهرداری سنندج در راستای خدمت‌رسانی به مردم به خصوص در طرح زمستانه و بهاره، اضافه کرد: خدمات شهری مورد رضایت و خشنودی جامعه بود، عدالت محوری در خدمات رسانی مورد تاکید نظام بوده و تحقق آن وظیفه تک تک مسئولان است.
وی اظهار کرد: توجه به نقاط حاشیه شهر در مرکز استان ضروری است هر دستگاهی براساس توان و ظرفیتی که دارد باید در این زمینه تلاش کند.
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه جنگ بین فقر و غنا در امکانات باید به صورت مشهود در خدمات رسانی جامعه دیده شود، گفت: باید با اتحاد و همدلی در کنار هم به توسعه همه جانبه و رفع مشکلات و تنگناهایی که در کشور وجود دارد کمک کنیم.
انتهای پیام

source

توسط postbin