ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم غاصب صهیونیستی با زورگویی فلسطین را به اشغال خود درآورده‌اند، بنابراین مردم باید با حضور پرشور خود و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین درس فراموش نشدنی به این غاصبان بدهند.
قدرت‌الله حمزه در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی در سطح جهان محسوب می‌شود، اظهار کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی مردم همواره با حضور پرشور خود در صحنه توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند، مردم با حضور میلیونی خود در راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن، روز قدس، ۹ دی و … درسی فراموش نشدنی به دشمنان جمهوری اسلامی دادند.

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس از اهمیت بالایی در جهان اسلام برخوردار است، عنوان کرد: دفاع از مظلوم جزو آموزه‌های دینی مسلمانان محسوب می‌شود، بنابراین بر همه ما واجب است تا از مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم غاصب صهیونیستی دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه مردم با حضور پرشور خود در ۲۲ بهمن خوش درخشیدند، خاطرنشان کرد: آثار این حضور با بهبود روابط بین ایران با کشورهای همسایه و سایر کشورها خود را نشان داد، اگر این حضور نبود، شاید شاهد این روابط با کشورهای همسایه نبودیم.

حمزه با تاکید بر اینکه مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان جهان محسوب می‌شود، یادآور شد: رژیم غاصب صهیونیستی با زورگویی فلسطین را به اشغال خود درآورده‌اند، بنابراین مردم باید با حضور پرشور خود و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین درس فراموش نشدنی به این غاصبان بدهند تا حساب کار دستشان بیاید.

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز قدس توسط امام راحل بسیار حکیمانه بود، مردم پس از یکماه خودسازی و روزه‌داری با وحدت و همدلی برای دفاع از مظلوم اعلام آمادگی می‌کنند.

وی در پایان گفت: مردم کشور ایران همواره ثابت کرده‌اند که بیدار هستند و روز قدس ندای حمایت از مظلوم را سر می‌دهند.

انتهای پیام 

source

توسط postbin