همدان- استاندار همدان با اشاره به نقش روابط عمومی ها گفت: آنچه امروز باید مورد توجه قرار گیرد جهاد تبیین و بیان کارکرد ساختارها و سیستم اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا قاسمی فرزاد یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان با بیان اینکه از ظرفیت فضای مجازی در راستای جهاد تبیین و بازنشر عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان استفاده شود؛ گفت: ارکان مدیریتی استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در طی یک سال و نیم گذشته در دولت مردمی سیزدهم، جهادی و انقلابی عمل کردند که روابط‌عمومی‌ها باید اقدامات مثبت آنها را بازنشر کنند.
وی ادامه داد: آنچه امروز باید مورد توجه قرار گیرد جهاد تبیین و بیان کارکرد ساختارها و سیستم اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
استاندار همدان با تاکید بر اینکه روابط‌عمومی‌ها پل ارتباطی دستگاه اجرایی و آحاد مردم هستند و باید با استفاده از روش‌های نوین، اخبار دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را به سمع و نظر مردم برسانند؛ افزود: افرادی که به طرق مختلف به دنبال ناامید کردن مردم هستند، بی‌شک با دشمنان نظام و مردم همراهی می‌کنند.
این مسئول یادآور شد: امروز وظیفه ما این است که در جنگ نابرابر با دشمن، تمام توان و امکانات خود را به کار بگیریم و نقشه‌های دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را خنثی کنیم.
قاسمی فرزاد با تصریح بر اینکه دشمنان قسم‌خورده این سرزمین در پی آن هستند که چهره‌ای سیاه از دستاوردها و عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه کنند؛ اظهار کرد: اطلاع‌رسانی خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت انقلابی سیزدهم در راستای لبیک به فرمان جهاد تبیین امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است که روابط‌عمومی‌ها باید خدمات، اقدامات و دستاوردهای دستگاه اجرایی خود را به شایستگی بازنشر دهند.
استاندار همدان با تاکید بر اینکه ارزیابی عملکرد روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان انجام خواهد شد.‌؛ عنوان کرد: از ظرفیت شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ها در راستای ارتقای کیفیت اخبار و اطلاع‌رسانی دستاوردهای نظام و دولت مردمی سیزدهم به مردم شریف استان و همچنین آموزش مدیران و پرسنل روابط‌عمومی‌ها استفاده شود.
گفتنی است؛ انتخابات هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان نیز در جلسه برگزار شد. در این مراسم، آقایان امیر کردکریمی، امیرحسین شبیری، علیرضا توقیری، رضا ویسی، علیرضا صفی‌زاده، احسان مطهری‌زاده، فرزاد پیرو به عنوان اعضای اصلی و مهدی صفرزاده و علی ساریخانی مقدم به عنوان عضو علی‌البدل برگزیده شدند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin